Kategoria

Kariera

Home » Kariera

29 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Gdzie znaleźć pracę w Holandii?

 - 

Marzy Ci się wakacyjna praca za granicą albo chcesz wyjechać na dłużej? Boisz się niesprawdzonych biur pośrednictwa pracy? A może przerażają Cię formalności? Znajdź sprawdzoną firmę, które oferuje pracę w Holandii! Jak szukać pracy w Holandii? Zamiast wpisywać... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Język chiński dla dzieci – najczęściej zadawane pytania

 - 

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę jak ważny w życiu dziecka jest nauka nowych umiejętności. O ile pozwala na to domowy budżet, rodzice zapisują swoje dzieci na różne zajęcia dodatkowe. Coraz częściej, obok popularnych aktywności takich jak np. gra na pianinie cz... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jakość powietrza w domu a praca zdalna

 - 

Panująca na całym świecie pandemia koronawirusa zmieniła nasze codzienne nawyki. Nasze dni wyglądają inaczej niż przed wybuchem pandemii. Nie widujemy się w dużym gronie znajomych, relacje towarzyskie przenieśliśmy w dużej mierze do wirtualnego świata, podobni... Czytaj dalej »

Dress code
Dodać zakładkę?Usunąć?

Dress code – rodzaje strojów biznesowych

 - 

Do lat dwudziestych XX wieku stosowanie się do ustalonych zasad, dotyczących stroju, było jednym z najważniejszych elementów norm społecznych. Współcześnie zasady te bardzo się zacierają i liberalizują, jednak nadal w pewnych sytuacjach obowiązuje określony dr... Czytaj dalej »