sprawy intymne

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 53
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:25

sprawy intymne

Post autor: Karola123 »

Chciałabym znaleźć więcej informacji na temat gadżetów erotycznych i w ogóle życia seksualnego. Możecie mi poradzić jakąś stronę?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: sprawy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Moim zdaniem wiele informacji na te tematy znajdziesz na stronie http://nagosc.pl/ zobacz poczytaj. Polecam.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 53
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:25

Re: sprawy intymne

Post autor: Karola123 »

Ciekawi mnie czy faktycznie są pary które używają gadżetów erotycznych? Powiecie mi coś na ten temat? jakieś rady?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: sprawy intymne

Post autor: Bodzio12 »

My z żoną mamy kilka takich gadżetów i czasem z nich korzystamy. jeśli będziesz kupować to pamiętaj by stawiać na pierwszym miejscu na jakość. Taka rada ode mnie. Jeśli pytasz czy warto je kupić i używać to ja mówię że warto.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 53
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:25

Re: sprawy intymne

Post autor: Karola123 »

Już wszystko wiem co chciałam wiedzieć. Dziękuje za informacje.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 82
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:50

Re: sprawy intymne

Post autor: olusia »

No to mało chciałaś wiedzieć, tym bardziej że takich zabawek jest sporo i na pewno nie należy się ich tak po prostu nauczyć, bo ciągle coś nowego wprowadzają. Wczoraj mąż mi takie masażery https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... /prostaty/ pokazał i aż mi zaparło dech w piersi . To coś idealnego na jego strefę erogenną.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 101
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:55

Re: sprawy intymne

Post autor: kasiunia »

Sprawy intymne niestety dość często w niektórych środowiskach to sprawy tabu... niepotrzebnie.Podobnie sprawa wygląda z dolegliwościami związanymi z narządami płciowymi. Różnego rodzaju upławy to dość częste dolegliwości wielu pań i niestety wiele pań nic z tym nie robi. Zaradzenie tym sprawom nie jest wcale tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać - więc warto korzystać z tej wiedzy.
żuk

Re: sprawy intymne

Post autor: żuk »

Faktycznie, u nas jakby ochłodzenie ostatnio, ale też mamy sporo pracy i mało czasu dla siebie. No, ale w sumie to się może wszystko zmienić, skoro takie dilda chcemy kupić. Wiecie, ja mam tak, że jak mnie coś kręci, to chętniej do tego wracam. I tak na pewno będzie, jak w końcu w jakieś zabawki będziemy inwestować.
ODPOWIEDZ