Problemy z siwymi włosami - jak sobie z tym radzić?

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
MaciejOs
Posty: 40
Rejestracja: 13 kwie 2020, 23:12

Problemy z siwymi włosami - jak sobie z tym radzić?

Post autor: MaciejOs »

Hej!
Mam problem z siwymi włosami, których stale mi przybywa. Co z tym zrobić, żeby jakoś ten efekt spowolnić i przywrócić ich naturalny kolor, pomożecie?
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Problemy z siwymi włosami - jak sobie z tym radzić?

Post autor: Teviz »

W takim razie powinniście zwrócić uwagę na preparat GR-7 https://gr-7.eu/ w przypadku którego będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość, konkretne badania i naturalny skład dzięki czemu skutecznie dociera do cebulek włosów oraz pobudza je do produkcji melaniny.
Awatar użytkownika
Seben
Posty: 31
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:05

Re: Problemy z siwymi włosami - jak sobie z tym radzić?

Post autor: Seben »

Interesujący temat i zdecydowanie warto zwrócić uwagę na preparat typu GR-7 https://gr-7.eu/jak-dziala-gr-7-professional w przypadku którego będziecie mogli liczyć na jakość, naturalny skład i konkretne efekty, a o to nam własnie chodzi!
Awatar użytkownika
MaciejOs
Posty: 40
Rejestracja: 13 kwie 2020, 23:12

Re: Problemy z siwymi włosami - jak sobie z tym radzić?

Post autor: MaciejOs »

Dziękuję za pierwsze podpowiedzi! Na pewno sprawdzę, ale jeszcze chwilę poczekam zanim zabiorę się za konkretne sprawdzanie i testowanie :)
Awatar użytkownika
SebastianWoz
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:32

Re: Problemy z siwymi włosami - jak sobie z tym radzić?

Post autor: SebastianWoz »

To prawda GR-7 to preparat o świetnym składzie i pozwala osiągać konkretne efekty, które jednak pozostają pomimo mijającego czasu. Sam jestem pozytywnie zaskoczony efektami i uważam, że warto spróbować jeśli siwe włosy są dla Was rzeczywiście dużym kłopotem.
ODPOWIEDZ