Okulista w Gliwicach

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Okulista w Gliwicach

Post autor: mczay »

Poszukuje dobrego okulisty w Gliwicach. Mam problemy ze wzrokiem od jakiegoś czasu ale wiecznie nie było kiedy się wybrać. Ale teraz już nie ma odwrotu bo muszę przejść badania do pracy. W takim stanie na pewno się nie uda bo coś jest na rzeczy z ostrością widzenia. Gdzie się wybrać?
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 215
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Okulista w Gliwicach

Post autor: fiola »

No to ładnie... im wcześniej pójdziemy do specjalisty tym tylko lepiej. Zawsze łatwiej zapobiegać niż leczyć. A co do pytania najlepszy okulista Gliwice to zdecydowanie w tej poradni https://pryzmat-okulistyka.pl/ . Kilku specjalistów można tam znaleźć, każdy godny polecenia. Mają duże doświadczenie a na wizytę można się szybko zapisać. Na pewno skrupulatnie przebadają wzrok. W razie konieczności wykonują także zabiegi różnego rodzaju. Ale to wszystko wyjaśni doktor na konsultacji jeśli będzie potrzeba wykonania takiego zabiegu. W każdym razie polecam to miejsce i koniecznie dbaj o oczy. To nasz najcenniejszy zmysł.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Okulista w Gliwicach

Post autor: garettka »

U mnie był straszny problem z oczami, bo coraz gorzej widziałam, potem się dowiedziałam, że to zacma, dlatego poszłam do kliniki megala lens do dr Czubaka i on zrobił mi szybką i bezbolesną operację zaćmy, dzięki czemu wszystko dobrze się skończyło.
ODPOWIEDZ