Leczenie alkoholizmu

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:54

Leczenie alkoholizmu

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy leczenie alkoholizmu Kraków przynosi spodziewane efekty?
Awatar użytkownika
CJones66
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 14:10

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: CJones66 »

Dzień dobry, nigdy nie miałam do czynienia z osobą, która potrzebowała leczenia z alkoholizmu, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś chce i ma wsparcie w rodzinie czy w znajomych - to tak, da radę pokonać swoje problemy. Ale warunek jeden - najważniejszy - osoba chora, osoba z problemem alkoholowym MUSI sama chcieć poddać się leczeniu.

Marta,
odzysk danych z kart pamięci
Awatar użytkownika
pirecka
Posty: 29
Rejestracja: 15 maja 2020, 22:07

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: pirecka »

W Wiśle jest rewelacyjny osrodek leczenia uzależnień Tratwa, wiem bo pomogli tu akurat mojemu bratu wyjść z nałogu. Skuteczna terapia, pomogli już wielu osobom dlatego Ryśka przywieźliśmy https://tratwa.pl/
Awatar użytkownika
Julka
Posty: 28
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:46

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Julka »

Cześć znacie Ośrodek Terapii Wiosenna ? Ojciec mojego narzeczonego ma problemy z alkoholem. Zaprzyjaźniona lekarka poleciła nam właśnie ten ośrodek i chciałabym się nieco więcej o nim dowiedzieć. Ma świetne opinie, umiejscowiony jest w spokojnej okolicy i z opisu wygląda to bardzo obiecująco ale chciałabym zasięgnąć jeszcze opinii innych.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Katerina25 »

Witam, zalezy mi na tym,aby znalezc odpowiedni osrodek leczacy z alkoholizmu.Co sądzicie o tym https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/ja ... em-w-domu/ ? Proszę o wasze opinie,pozdrawiam.

grzejnik olejowy jaki olej
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:52

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: kapek »

Hejka. Oczywiście, że bardzo ważne jest to aby dana osoba uzależniona przede wszystkim zgodziła się na pobyt w takim ośrodku leczenia terapii. Bo jednak bez jej zgody nie możemy umieścić go w takim ośrodku. Dlatego też jeśli uda nam się przekonać to wtedy warto rozejrzeć się za jakimś dobrym ośrodkiem. Znalazłam super Ranking ośrodków terapii gdzie w jednym miejscu można znaleźć wszelkie ośrodki i terapeutów w całej Polsce
ODPOWIEDZ