krople do oczu

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Adaś25

krople do oczu

Post autor: Adaś25 »

Cześć, możecie mi powiedzieć jakiego produktu używacie na suche oczy? Z tego co widziałem to na stronie https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu-blink/ znajduje się mnóstwo informacji na temat kropli do oczu i zastanawiam się czy warto kupić taki produkt. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
leńcia

Re: krople do oczu

Post autor: leńcia »

To koniecznie wypróbuj sobie krople Evotears Omega jak masz problem z przesuszonymi oczami. Jak do tej pory nie udało mi się nic bardziej skutecznego znalezc a sporo już przetestowałam w swoim zyciu :)a te dodatkowo są wegańskie a to ważne dla coraz większej ilosci osob
Łajki

Re: krople do oczu

Post autor: Łajki »

Adaś25 pisze: ↑21 kwie 2021, 15:55 Cześć, możecie mi powiedzieć jakiego produktu używacie na suche oczy?
Wiecie co, ja od jakiegoś czasu korzystam już z możliwości zamówienia w DOZie leku recepturowego (czyli takiego do wykonania przez farmaceutkę na miejscu, w aptece), ale szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, że wykonują również krople do oczu. A ostatnio właśnie taką receptę od okulisty dostałam :)
ODPOWIEDZ