System płatności ratalnej wordpress

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
ŁukaszPP

System płatności ratalnej wordpress

Post autor: ŁukaszPP »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jaki system płatności ratalnej warto wybrać szczególnie jeśli chodzi o te postawione na wordpressie? Jeżeli tak, to liczę na podpowiedzi ponieważ nie do końca wiem gdzie szukać najlepszych opcji i jednocześnie jak to ogólnie działa w dłuższej perspektywie czasu. Pozdrawiam :)
Tyześ

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Tyześ »

Jeżeli o mnie chodzi w zakresie wyboru dobrego systemu płatności ratalnej to tutaj zdecydowanie mogę polecić, Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez iRaty.pl ponieważ jest to moduł, który bardzo dobrze działa na wordpressie. Jednocześnie dając klientom duże możliwości wygodnych płatności rozłożonych ratalnie.
Orłek

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Orłek »

Co do samego wyboru dobrej jakości systemów płatności ratalnej to na pewno warto wziąć pod uwagę iRaty.pl z którego samo korzystamy już ponad rok. Daje duże możliwości, szczególnie jeżeli macie w ofercie produkty z wyższej półki cenowej i nie do końca każdy z klientów może pozwolić sobie na ich sfinansowanie ze środków własnych na raz.
ŁukaszPP

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: ŁukaszPP »

Bardzo ciekawy temat i oczywiście liczę, że z Waszymi podpowiedziami podjęcie racjonalnej decyzji będzie jak najlepsze dla naszego sklepu online. Biznes musi się rozwijać, bo konkurencja nie śpi i rzeczywiście trzeba zachować swoją wysoką konkurencyjnością i możliwościami dla klientów z większymi zakupami.
Poseś

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Poseś »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i również uważam, że takie wsparcie płatności ratalnych jak iRaty.pl jest naprawdę dobrą opcję na którą warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się dużą wygodą. Jednocześnie można liczyć na konkretne podejście do klienta, duże możliwości i jednocześnie opcję ratalną oraz leasingową jeżeli również sprzedajecie urządzenia i wyposażenie dla biznesów. Sukcesów życzę w nowym roku i korzyści płynących ze sprzedaży online :)
ODPOWIEDZ