porada drukarka-epson?

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
bee
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 1:54

porada drukarka-epson?

Post autor: bee »

Czy drukarki Epson są Waszym zdaniem dobre? Nie szukam kombajna tylko jakiejś nie wielkiej do domu. Drukujemy wydaje mi się tak w normie. To co trzeba do szkoły czy czasem do pracy czy urzędu. Nie chcę też wydać fortuny.
Awatar użytkownika
Edzia
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:10

Re: porada drukarka-epson?

Post autor: Edzia »

Ciężko tak naprawdę powiedzieć, jakie drukarki są najlepsze. Warto jednak zainteresować się cenami tuszy czy też tonerów do tych drukarek. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą na przykład zamienniki tuszy i tonerów znanych marek - znajdziecie je w sklepie internetowym Art Jet: https://artjet.pl/pl/c/Premium-Plus/66 .
Awatar użytkownika
kocet
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:55

Re: porada drukarka-epson?

Post autor: kocet »

Epson ma na pewno ciche drukarki. Mamy w biurze. Drukują szybko. Ja do domu też muszę kupić i patrzę na modele takie domowe i porównuję funkcje. To co poprzednik pisze ceny tuszy też są ważne.
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:51

Re: porada drukarka-epson?

Post autor: ikko »

Zobacz sobie model Epson EcoTank M1120 bo wydaje mi się że to będzie to czego szukasz. Mam też drukarkę epson i nie mogę na nią narzekać. Pracuje szybko i cicho. Jest latwa w obsłudze a ja nie bardzo lubię się z tego typu sprzętami. A z nią idzie jak po maśle. Lubimy się.
Awatar użytkownika
hello
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2019, 7:19

Re: porada drukarka-epson?

Post autor: hello »

Epson to dobra marka i mają spory wybór sprzetu. J teraz będę szukać czegoś do biura bo w domu też mam ich sprzęt. Teraz bardzo mocno eksploatujemy i dzieciaki drukują co dzień "milion" kartek
Awatar użytkownika
promyk
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2020, 13:52

Re: porada drukarka-epson?

Post autor: promyk »

Ja mam jakąs tam drukarkę w domu, nawet nie pamiętam marki i drukuję to, co muszę do pracy, zazwyczaj w czerni. Kiedy szef mi zlecił druk wielkoformatowy , to nie wiedziałam w pierwszym momencie, co zrobić, ale teraz doczytałam, że drukarnia Shark Design może mi wykonać to zlecenie. To mam spokój,
łila

Re: porada drukarka-epson?

Post autor: łila »

u siebie mam drukarkę brother, nie mogę na nią narzekac, sprzecik już wiekowy i tak działa świetnie, dobrze toleruje zamienniki, ja używam activejetów, najlepszą jakość mają _____________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ