Plenerowe wesele

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Jana67
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 23:16

Plenerowe wesele

Post autor: Jana67 »

Hej, zastanawiam się nad wyborem miejsca na wesele w plenerze. Bardzo ciekawi mnie oferta Folwarku Ruchenka. Może o nim słyszeliście? Jeśli macie jakieś opinie, to koniecznie się nimi podzielcie.
Awatar użytkownika
Natasza95
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 4:46

Re: Plenerowe wesele

Post autor: Natasza95 »

Ruchenka to też dobre miejsce na warsztaty. Ja akurat miałam okazję tam być i ten pobyt wspominam z uśmiechem na ustach. Na świetny klimat Folwarku składa się nie tylko cisza i spokój, ale przede wszystkim bliskość natury. Dla mnie rewelacja.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Plenerowe wesele

Post autor: orton50 »

Planowanie wesela to nie lada wyczyn. Każdy bowiem chcę, aby było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. W tym wypadku sprawdzi się tutaj kwestia odpowiedniego przygotowania. Dlatego nie odkładaj pewnych spraw na potem - wybieraj wszystko stopniowo. Na przykład idealne garnitury Ciechanów są doskonałym pomysłem na strój dla Pana Młodego. Elegancja i szyk w jednym.
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Plenerowe wesele

Post autor: Altika »

Klimat takiego wesela jest nie do podrobienia! Ja też nad tym myślałam, ale ostatecznie wybraliśmy normalnie wesele na sali. Znalazłam tak bardzo fajną fotobudkę http://fotobudazwooda.pl Sprawdźcie sobie ich ofertę na drewnianą fotobudkę.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Plenerowe wesele

Post autor: Kachna »

Bez względu na to, czy planujecie zorganizować Wasze wesele na sali, czy też w plenerze, przydadzą wam się jakieś dodatkowe atrakcje dla Waszych gości. Na przykład fotobudki wynajem wcale dużo nie kosztuje, a goście mogą mieć przy tym naprawdę sporo zabawy. Polecam więc się zastanowić nad czymś takim.
Tuśiek

Re: Plenerowe wesele

Post autor: Tuśiek »

Jeśli chcesz zrobić wesele w plenerze, to polecam wypożyczyć duży namiot ogrodowy. Ogłoszenia z możliwością wynajęcia takiego namiotu, znajdziesz na tym portalu https://rentalo.pl/kategorie/namioty/. Z tego, co się orientowałem, to ceny za dobę oscylują w okolicach 350 zł. Moim zdaniem to całkiem atrakcyjna cena. Jeśli masz jeszcze swój ogród, to oszczędności mogą wynieść jeszcze więcej.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Plenerowe wesele

Post autor: zimka »

Plenerowe wesele, też fajna opcja. Tylko pogodę trzeba wcześniej zamówić. Dlatego ja wolałam nie ryzykować i mamy salę zarezerwowaną. Wszystko już mamy mniej więcej ustalone, to co najważniejsze. My od razu zaplanowaliśmy 2022 rok, w tym to sami wiecie jak jest. A jeszcze nie wiem czy jednej atrakcji nie dołożymy i to takiej WOW po prostu. Chodzi o zespół Bayer Full. Ze strony https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ wyczytałam, że mogą uatrakcyjnić wesele swoim występem . Będę się kontaktować, jak tylko na ten dzień będą mieć wolny termin, to nie przepuścimy takiej atrakcji z moim Tomkiem. Goście by byli zachwyceni.
ODPOWIEDZ