Oprogramowanie sprzedażowe

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
hermes65
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 3:16

Oprogramowanie sprzedażowe

Post autor: hermes65 »

Witam.
Orientujecie się może, gdzie w Warszawie mógłbym kupić system sprzedażowy przeznaczony dla lokali gastronomicznych? Może będziecie w stanie polecić mi jakąś firmę, która się tym zajmuje. Byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
iliana
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 0:10

Re: Oprogramowanie sprzedażowe

Post autor: iliana »

Ja swoje wyposażenie wraz z oprogramowaniem kupowałam od firmy Procash i ich szczerze polecam, dlatego, że zapewniają także wdrożenie i szkolenie z obsługi sprzętu. To moim zdaniem szalenie ważne. Dodatkowo oferują autoryzowany serwis.
miła

Re: Oprogramowanie sprzedażowe

Post autor: miła »

Wszystko kręci się dzisiaj właśnie wokół komputeryzacji. Dlatego warto wiedzieć, jak wykorzystać technologię w swoim biznesie. Warto dowiedzieć się jak przenieść aplikacje do chmury i jak inne wykonywać użyteczne działania.
Bożo00

Re: Oprogramowanie sprzedażowe

Post autor: Bożo00 »

Czy ktoś zna może jakiś fajny program do tworzenia muzyki? Ostatnio sie nad tym zastanawiam i bardzo mnie ciągnie, żeby spróbować, ale niestety nie wiem, na co się zdecydować i który wybrać, myślę, że jestem w stanie kupić jakiś, to nie musi być bezpłatny. Czytałem ten artykuł https://testoria.pl/rankingi/rankingi-h ... szych-daw/
ODPOWIEDZ