Kosmetyki do paznokci

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
fabia-97
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 23:11

Kosmetyki do paznokci

Post autor: fabia-97 »

Dziewczyny, jakie stosujecie kosmetyki do dłoni i paznokci, żeby były zadbane i odpowiednio odżywione? Mnie rewelacyjnie sprawdza się odżywka do paznokci Victoria Vynn. Słyszałyście o tej marce? Mają też fantastyczne, bardzo trwałe i fajnie napigmentowane lakiery. Koniecznie przetestujecie, będziecie zachwycone :)
Kaśa18

Re: Kosmetyki do paznokci

Post autor: Kaśa18 »

Osobiście nie używam jakiś konkretnych kosmetyków do paznokci. Według mnie warto kupić porządny lakier hybrydowy, który nie zniszczy naszych paznokci. Najlepiej takie lakiery kupować w drogeriach, ponieważ będziemy mieli pewność, że ich jakość jest naprawdę dobra.
Aśka

Re: Kosmetyki do paznokci

Post autor: Aśka »

Jeżeli szukacie kosmetyków to ja się tyle naszukałam a znajoma poleciła mi tą hurtownie stacjonarną https://gdpoland.pl/kosmetyki/ Gdzie jest tak gigantyczny wybór i tak dobre ceny że aż sama się zastanawiam jak mogłam wcześniej o niej nie wiedzieć. Są tam też ubrania, buty, torebki non na prawdę wszystko. Warto zaglądnąć i się tam przejechać żeby zobaczyć wszystko.
ODPOWIEDZ