Jaki serwer pod www?

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
jagoda_84
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 18:04

Jaki serwer pod www?

Post autor: jagoda_84 »

Cześć! Na jakim serwerze najlepiej postawić firmową stronę www? Naczytałam się trochę o Linuxie, którego bardzo polecają. Znacie kogoś, kto mógłby mi doradzić w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Stojan_92
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 1:00

Re: Jaki serwer pod www?

Post autor: Stojan_92 »

Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie serwera itp. to polecam skontaktować się z bezpiecznafirma.com.pl. Zajmują się kompleksową obsługą serwerów i na pewno coś ci podpowiedzą. Ja mam u nich wykupione usługi od dawna i nie narzekam.
Awatar użytkownika
poni
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:29

Re: Jaki serwer pod www?

Post autor: poni »

Ja polecam ofertę od Sprint Data Center na Serwery dedykowane Seria E. To według mnie najlepsza oferta na rynku, nie znajdziesz lepszych parametrów w tej cenie, zobacz sobie https://www.sprintdatacenter.pl/najtans ... ne/seria-e.
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:16

Re: Jaki serwer pod www?

Post autor: Hubert »

Dzięki, przyda się :)
Awatar użytkownika
etam
Posty: 25
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:03

Re: Jaki serwer pod www?

Post autor: etam »

Słuchajcie, a jaki może być koszt serwerowni zewnętrznej? Już od dłuższego czasu szukam różnych rozwiązań, które uprościłyby kilka procesów wewnątrz firmy, a jednocześnie nie uderzyły za mocno po kieszeni.

netia spot jak podłączyć
Awatar użytkownika
Sonia1
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Jaki serwer pod www?

Post autor: Sonia1 »

Na pewno przyda się nam też wyposażenie do pracy. Warto zerknąć na niektóre rzeczy tego typu w sieci.
Antler Warszawa
Rołek

Re: Jaki serwer pod www?

Post autor: Rołek »

natomiast jeżeli będziecie potrzebowali dobrego serwera do swojej firmy i zachowania bezpieczeństwa danych to w mojej opinii zdecydowanie wato tutaj wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę https://ale.pl/1167-serwery w przypadku której można liczyć na pełne wspacie, duże możliwości i konkurencyjne ceny. Może akurat uda Wam się w tym zakresie podjąć rozsądną decyzję. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ