płytki imitujące marmur

Każda firma potrzebuje do funkcjonowania dobrego marketingu. Reklama, media społecznościowe, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Telimena
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2021, 15:01

płytki imitujące marmur

Post autor: Telimena »

Hej, ma ktoś z Was w domu może płytki imitujące marmur? Jak się sprawdzają? Wygląda to jak marmur czy jednak widać że to tylko płytki? Pochwalicie się jakimiś zdjęciami?
bewala

Re: płytki imitujące marmur

Post autor: bewala »

Telimena pisze: 11 sie 2021, 18:50 Hej, ma ktoś z Was w domu może płytki imitujące marmur? Jak się sprawdzają? Wygląda to jak marmur czy jednak widać że to tylko płytki? Pochwalicie się jakimiś zdjęciami?
Moim zdaniem to wszystko jest nie do końca dla mnie. Jakoś ten marmur to jest coś poważnego i pięknego, ale dla mnie bardziej wygodna i klimatyczna jest na przykład aranżacja, gdzie wykorzystane są stare cegły . Możecie się śmiać, albo się ze mną nie zgadzać, ale to właśnie tak dla mnie wygląda. I ja ogólnie mam sporo informacji na ten temat.
liliv

Re: płytki imitujące marmur

Post autor: liliv »

Według mnie to brzmi nieźle. Jeszcze tutaj https://www.dobrenetbooki.pl/jakie-plyt ... ne-w-2024/ możecie też zerknąć sobie na propozycje płytek na ten rok. Dowiecie się z tego artykułu - jakie płytki są top? Które będą cieszyć się zainteresowaniem?
ODPOWIEDZ