Jak zarabiać na proptradingu?

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Krejzi »

Jak zarabiać na proptradingu? Wiem, ze w Polsce to nie jest popularna jeszcze branża
ale mam za soba trochę wtop na forexie i chcę teraz bardziej automatyzacji na zasadzie sprawdzonych cudzych metod, szkoleń,
stąd pomysł na prop trading.

Jakieś sugestie?
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Trabkowski »

No powiem że mne ten proptrading zaciekawił, przybliżysz coś dodatkowo poza tym co jest na stronie prop-trading.pl co podałeś?
to sobie na wieczór dzisiaj zostawię do lektury
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Trabkowski »

zresztą już sam poczytałem - chętnie się wymienie wrażeniami,
bo powiem szczerze, że na tyle mnie zaciekawiła ta opcja, ze odkładam sobie pierwszy 1000€ i popróbuję jak to się u nich zarabia.
Automat jest kuszący, firmę sprawdziłem z każdej strony i naprawdę plus,
jeszcze w przyszłym miesiacu wybiore się do Torunia, gdzie mają siedzibę żeby pogadać z właścicielem,
bo przy inwestycji 1000€ to nie muszę, ale jak będzie ok i zechcę wiecej dodać, to kontakt z ichnim szefem - konieczny.

dzięki za ten pomysł!
Awatar użytkownika
Wiktors
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:17

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Wiktors »

Trabkowski pisze: ↑06 paź 2019, 12:06 zresztą już sam poczytałem - chętnie się wymienie wrażeniami,
bo powiem szczerze, że na tyle mnie zaciekawiła ta opcja, ze odkładam sobie pierwszy 1000€ i popróbuję jak to się u nich zarabia.
Automat jest kuszący, firmę sprawdziłem z każdej strony i naprawdę plus,
jeszcze w przyszłym miesiacu wybiore się do Torunia, gdzie mają siedzibę żeby pogadać z właścicielem,
bo przy inwestycji 1000€ to nie muszę, ale jak będzie ok i zechcę wiecej dodać, to kontakt z ichnim szefem - konieczny.

dzięki za ten pomysł!
Daj mi znać jak sprawdzisz, chetnie dowiem sie wiecej
Władca mimiki.
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Krejzi »

dziękuję wam bardzo za odpowiedzi, dopiero teraz zajrzałam do tego wątku i widzę że możliwości do zarabiania na prop tradingu tochę jest! super. chętnie poczytam o tym automacie z properly co daliście.
dzieki
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Krejzi »

Dopisek: W styczniu wybiorę się do biura tej firmy Properly która zajmuje sie prop tradingiem,
znalazłam na stronie https://prop-erly.eu/ że mają biuro w Toruniu, więc chyba najlepiej będzie pogadać na miejscu i tam ich wybadac
Awatar użytkownika
Wiktors
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:17

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: Wiktors »

Gorgel pisze: ↑02 lut 2020, 14:08 Tu na dole strony oficjalnej https://prop-erly.eu/ jest e-mail do nich i reszta danych kontaktowych, jakby ktoś szukał
Dzięki, mi się przyda.
Na youtube widziałem sporo filmików ludzie o tej firmie wrzucają, ale wole kontakt z górą a nie z pionkami :mrgreen: :mrgreen:
Władca mimiki.
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Re: Jak zarabiać na proptradingu?

Post autor: lilia88 »

Nas spokojnie, dobry system polecam na start sobie złapać, jak na przykład XTB. Tam jest sporo możliwości do inwestowania Na pewno pod względem możliwości inwestycyjnych zmieniło się bardzo dużo i uzyskacie oczekiwanego efektu jest po prostu bardzo trudne. Ja mysle, ze na pewno warto :)
ODPOWIEDZ