Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
anabell

Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Post autor: anabell »

Szukam psychologa dla osób dorosłych w Warszawie. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet? Chcę tam zapisać brata, który ma autyzm, mama sobie z nim nie radzi i prosiła mnie żebym znalazła dla niego kogoś kto poprowadzi terapię. Myślę, że odpowiednio dopasowana terapia może mu pomóc.
carolina

Re: Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Post autor: carolina »

anabell pisze: ↑24 paź 2021, 15:15 Szukam psychologa dla osób dorosłych w Warszawie. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet? Chcę tam zapisać brata, który ma autyzm, mama sobie z nim nie radzi i prosiła mnie żebym znalazła dla niego kogoś kto poprowadzi terapię. Myślę, że odpowiednio dopasowana terapia może mu pomóc.
Polecam Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Przyjmuje tam psycholog dla osób dorosłych. Jest też psychiatra i inni specjaliści. Z tego co wiem Promitis pomaga osobom z autyzmem i ZA.
madzialena

Re: Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Post autor: madzialena »

Tak, tak. W Centrum Terapii Promitis prowadzona jest terapia autyzmu zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Możesz tam śmiało umówić sie na wizyte. Czas oczekiwania nie jest długi. My chodzimy tam z synkiem, który ma autyzm. Robi bardzo duże postępy dzięki dobrze dobranej terapii.
iska91

Re: Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Post autor: iska91 »

anabell pisze: ↑24 paź 2021, 15:15 Szukam psychologa dla osób dorosłych w Warszawie. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet? Chcę tam zapisać brata, który ma autyzm, mama sobie z nim nie radzi i prosiła mnie żebym znalazła dla niego kogoś kto poprowadzi terapię. Myślę, że odpowiednio dopasowana terapia może mu pomóc.
W Promitis dobiorą odpowiednią terapię do potrzeb i mozliwości twojego brata. Oferują kompleksową i intensywną terapię która odbywa się regularnie. Warto się tam zgłosić.
anabell

Re: Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Post autor: anabell »

madzialena pisze: ↑27 paź 2021, 23:34 Tak, tak. W Centrum Terapii Promitis prowadzona jest terapia autyzmu zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Możesz tam śmiało umówić sie na wizyte. Czas oczekiwania nie jest długi. My chodzimy tam z synkiem, który ma autyzm. Robi bardzo duże postępy dzięki dobrze dobranej terapii.
Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi. Przekazałam wszystko mamie i umówi młodego do Centrum Terapii Promitis. Troche poczytałam na temat tej placówki i jestem pełna nadziei :)
Terenaa

Re: Terapia dla osób z Autyzmem. Gdzie?

Post autor: Terenaa »

Jako terapeuta zajmujący się dziećmi z zaburzeniami sensorycznymi, mogę z całą pewnością stwierdzić, że terapia integracji sensorycznej przynosi niesamowite rezultaty. Widziałam wiele dzieci, które odzyskały pewność siebie i umiejętność radzenia sobie z bodźcami dzięki tej formie terapii. Terapia integracji sensorycznej jest niezwykle wartościowa
ODPOWIEDZ