remont łazienki

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Wojtuś27

remont łazienki

Post autor: Wojtuś27 »

Witam, chcesz wykonać remont łazienki? Według mnie nie ma sensu próbować samodzielnie wykonać takiego remontu, ponieważ bez doświadczenia zrobimy to na pewno źle. Dlatego też najlepiej wynająć doświadczoną firme. Co Wy o tym myślicie? Warto wynajmować do remontu firme?
betłan

Re: remont łazienki

Post autor: betłan »

gdzie kupić jaki fajny plafon do łazienki? Ktoś z was ma lampę od Activejet? widziałem w ich ofercie ciekawy model ale nigdzie ni emogę znaleźć na miejscu ------------------------____________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: remont łazienki

Post autor: Kachna »

Ja też planuję w najbliższym czasie remont mojej łazienki. Szukam na ten temat różnych informacji w sieci. Na przykład trafiłam na jeden bardzo fajny artykuł na stronie internetowej http://bbhomedecor.pl/jaka-farba-do-laz ... m-wyborem/. Dowiedziałam się z niego, jaka farba do łazienki będzie najlepszym wyborem i dlaczego. Jeśli i Wy jesteście tego ciekawi, to polecam sobie przeczytać ;)
ODPOWIEDZ