Operacja korekty uszu

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Operacja korekty uszu

Post autor: mczay »

Mam odstające uszy i chcę iść na operacje ich korekty, kogo m polecacie do jej wykonania? Słyszałem dobre opinie o doktor Żukowskiej z Łodzi, mojemu kuzynowi naprawiała nos i był zadowolony. No i fajnie wyglądał, jakby nie miał nic robione. Także chyba też się na nią zdecyduję.
świta

Re: Operacja korekty uszu

Post autor: świta »

Również miałam korektę uszu. Może gdy zakryłam się włosami, to nie było tego widać, ale niestety miałam okropne kompleksy z powodu moich odstających uszu. Operacje przeprowadził dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i zdecydowanie go polecam. To świetny specjalista, który zna się na tym, co robi, jest kompetentny, a przy tym sympatyczny. Na konsultacji profesjonalnie mi wszystko opowiedział, bez problemu ustaliłam z nim oczekiwany efekt, to jak będzie wyglądał sam zabieg oraz rekonwalescencja. Operacja się udała oczywiście, uszy są teraz przylegające, wyglądają super, nie widać żadnych blizn, ani niczego takiego, a cena zabiegu był korzystna, polecam.

komputer jaki kupić
polę

Re: Operacja korekty uszu

Post autor: polę »

Miałam wykonaną korektę uszu, bo wiadomo, że jednak ciężko jest żyć ze swoimi kompleksami, a jeżeli mamy możliwość poprawy czegoś w naszym wyglądzie u kompetentnego specjalisty, to czemu nie skorzystać z tej okazji? Ja byłam u chirurga plastycznego, doktora Knakiewicza w Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. On ma kompleksowa ofertę, jest profesjonalny, zna się na tym, co robi, no zdecydowanie warto iść właśnie do niego. Moje uszy po korekcie podobają mi się, są przylegające, nie widać żadnych blizn, polecam.
andzieł

Re: Operacja korekty uszu

Post autor: andzieł »

Jak chcesz operowac uszy to polecam zapoznac się z czymś na stan zapalny skóry aby zapobiec zakażeniom po operacyjnym. Bardzo dobry będzie ctanisept który wspomoże również gojenie. Nie jest toksyczny i nie wywołuje pieczenia. To idealny środek do zadbania o stan naszej skóry po zabiegach czy zranieniach.
uśka

Re: Operacja korekty uszu

Post autor: uśka »

Ja mam odstające uszy od zawsze więc w końcu coś z tym zrobię, idę na operację do doktor Żukowskiej z Łodzi. Wybrałam ją z polecenia, widziałam efekty jej pracy i są naprawdę ładne. A na tym mi zależy, żebym miała małe uszy i nie odstające przede wszystkim.
ODPOWIEDZ