Masaż gorącymi kamieniami

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Nagisa
Posty: 27
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:18

Masaż gorącymi kamieniami

Post autor: Nagisa »

Masaż gorącymi kamieniami to jedna z najbardziej skutecznych metod relaksacyjnych. Serdecznie polecam ją każdemu kto chciałby się odstresować. Jeśli chcesz się udać na taki masaż to bardzo gorąco polecam salon kosmetyczny villaurody.pl.
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Masaż gorącymi kamieniami

Post autor: gmoerk5 »

A co myślicie o fotelach masujących? Taki masaż gorącymi kamieniami na pewno jest świetnym wyjściem, ale chętnie wypróbowałbym czegoś nowego. Słyszałem o fotelach masujących casada. Podobno mają bardzo dużo różnych funkcji i są niezwykle zadowolone. Chyba się zdecyduję i kupię żonie. Pewnie sam będę korzystał.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Masaż gorącymi kamieniami

Post autor: tuczynka »

Uwielbiam masaże wszelkiego rodzaju. Korzystam z nich naprzemiennie. Jedne pozwalają się pozbyć spiętych mięśni i problemów związanych z bólem kręgosłupa, inne pozwalają wyciszyć umysł i maksymalnie się zrelaksować. Ja korzystam z masaży tutaj https://www.qclinique.pl/ . To sprawdzone przeze mnie miejsce, do którego z chęcią wracam. Profesjonalna obsługa i wspaniała atmosfera pozwalają mi się wyciszyć.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Masaż gorącymi kamieniami

Post autor: olimpka »

to ja polecam jeszcze od siebie masaz tantryczny! on dopiero daje doznania bo i cielesne i duchowe moim zdaniem. Ja osobiscie bylam w https://studiodewi.pl/ bardzo polecam, bo obsluga super, masaz rewelacyjny a ja wyszlam jak nowonarodzona
stone

Re: Masaż gorącymi kamieniami

Post autor: stone »

Mówiąc o masażu, warto wziąć pod uwagę kobido wrocław - japońską technikę liftingującego masażu twarzy. Jest to fantastyczny sposób na rozpieszczenie siebie i poprawę wyglądu skóry. Co więcej, ta metoda jest chwalona za zdolność do poprawy owalu twarzy bez żadnych skutków ubocznych.
kros

Re: Masaż gorącymi kamieniami

Post autor: kros »

Bycie w temacie masażu nie jest łatwe, gdyż istnieje wiele rodzajów i technik. Jednak, jeśli chodzi o masaż klasyczny bydgoszcz, to nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych opcji. Na pewno warto zwrócić uwagę na tę formę, jeśli szukasz sposobu na złagodzenie napięcia mięśni i odprężenie. Jest to także doskonały sposób na promowanie ogólnego relaksu i dobrego samopoczucia.
ODPOWIEDZ