Lekomania

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Lekomania

Post autor: Olina »

Mieliście może kiedyś styczność z uzależnieniem bliskiej osoby od leków? Moja mama zaczęła brać leki na swoją chorobę, ale zaczęła przesadzać i po kryjomu brać więcej. Tak jakby robiła to celowo, żeby nikt nie widział albo po prostu zapominała, że już wzięła. Wydaje mi się, że może to być jakiś rodzaj uzależnienia, bo tabletek znika, coraz więcej, a ona się dziwnie zachowuje. Myślałam, żeby zgłosić ją do dobrego Ośrodka Wiosenna. Znacie może tą placówkę leczniczą?
Awatar użytkownika
Matylda3
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:22

Re: Lekomania

Post autor: Matylda3 »

Bardzo mi pomogliście
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 16:13 przez Matylda3, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: Lekomania

Post autor: emila »

Jednak nie wszyscy wykazują chęć leczenia a każdemu trudno jest żyć z osobą uzależnioną i patrzeć jak bliska nam osoba marnuje sobie życie. Dlatego jeśli to komuś pomoże to słyszałam o Ośrodku terapii Forest gdzie zajmują się różnymi problemami i pomagają ludziom wciągniętym w nałogi
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: Lekomania

Post autor: Altika »

:)
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Lekomania

Post autor: Pracuś »

Niestety od wielu rzeczy można się uzależnić. Akurat Ja bym uwazala na różnego rodzaju specyfiki, zresztą nietrudno uzaleznic sie od tego typu leków i preparatów. No a lekomania to powazne uzaleznienie, Zaczynamy z dnia na dzien siegac po coraz mocniejsze leki a to moze powodowac nieodwracalne zmiany w naszym ciele. Warto uswiadomic sobie ten problem i wybrać się na właściwe leczenie lekomanii - w klinice Medox http://medox.org.pl/ mają dobrych specjalistów, z pewnoscia pomogą

wydajne wentylatory
ODPOWIEDZ