fotograf

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Jędrek4512

fotograf

Post autor: Jędrek4512 »

Witam, wiecie na co należy zwrócić uwagę wybierając fotografa na ślub? Poszukuje fotografa, który wykonuje sesje ślubne. Na stronie https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-krakow widziałem oferte fotografa, który ma w ofercie tego typu sesje. Jak myślicie, warto skorzystać z jego oferty? Na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę?
koleś20

Re: fotograf

Post autor: koleś20 »

jeśli o mnie chodzi, to fotograf ślubny Kraków Marcin Orzołek będzie dobrym wyborem. On ma nie tylko dobre podejście, ale także doskonale wie, jak dużo można zrobić, żeby jednak wszystko w przyjęciu się udało. Jestem znaną osobą, która po prostu pracuje tylko z najlepszymi. I mogę wam powiedzieć, że z nim naprawdę warto.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: fotograf

Post autor: duduk »

Dla mnie najlepszym fotografem w okolicach Chechła jest https://www.facebook.com/Sylwia-Nastevs ... 664326430/ korzystam z jej oferty nie pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony wraz z małżonką. Sesje zdjęciowe przez nią wykonywane są na wysokim poziomie.
fikuś

Re: fotograf

Post autor: fikuś »

Już długi czas wraz z małżonką szukamy dobrego fotografa na terenie Śląska. Sama sesja to nic trudnego, ponieważ będą to zdjęcia gości z naszym ochrzczonym synkiem. Czas robienia zdjęć do około 2 godziny. Oglądałam kilka reportaży, ale najbardziej w oko wpadł mi reportaż z chrztu śląsk. Moim zdaniem pani Natalia naprawdę umie robić zdjęcia, a wy jak uważacie?
miźka

Re: fotograf

Post autor: miźka »

Poszukuje fotografa na ślub mojej mamy. Co prawda wesele nie będzie zbyt duże, ale chciałabym żeby mama miała z niego piękną pamiątkę. Nie szukam profesjonalisty, chociaż wiem, że fotografia ślubna sama w sobie nie jest łatwa. Trzeba wiedzieć jak ustawić parę młodą i gdzie i kiedy zrobić zdjęcie. Dlatego szukam kogoś z talentem i doświadczeniem, a nie zupełnie z szkoleniami i zawodem.
Fotografiasiedleccy

Re: fotograf

Post autor: Fotografiasiedleccy »

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie realizacji sesji zdjęciowych na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do nas :) https://siedleccy.pl
megii9

Re: fotograf

Post autor: megii9 »

ważne jest by takie usługi zarezerwować z wyprzedzeniem. Fotograf i kamerzysta na ślub to zawsze trudny wybór, dostępnych jest wiele firm, jednak zawsze pragnie wybrać się najlepszego, dlatego wcześniejsza rezerwacja to podstawa
tamara7

Re: fotograf

Post autor: tamara7 »

Niekiedy można także samodzielnie wykonywać filmy z ważnych wydarzeń, czy obrabiać zdjęcia. Na pewno darmowe strony do pobrania zdjęć dla firm mogą być przydatne w takich sytuacjach. Warto o nich wiedzieć.
olkaa

Re: fotograf

Post autor: olkaa »

W sumie fajnie, że jesteśmy przy tym temacie, ponieważ interesowałaby mnie sesja biznesowa na luzie - czy wiecie do kogo się zgłosić w tym kierunku? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć Michał Jasiocha specjalizuje się w tym zakresie i wykonuje świetne fotografie? Czy to prawda?
ODPOWIEDZ