Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Vujaszka
Posty: 29
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:34

Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Vujaszka »

Wiecie może, czy ludzkich pasożytów da się pozbyć domowymi sposobami? Mam na myśli owsiki w tym przypadku
Awatar użytkownika
Grażynka
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2019, 10:05

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Grażynka »

Ja czytałam ostatnio o leczeniu owsików wodą utlenioną, ale za pomocą kroplówek i lewatyw…
Awatar użytkownika
Forsycja
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:42

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Forsycja »

Tak, pisał o tym Danikow w Uzdrawiającej mocy wody utlenionej
Awatar użytkownika
Grażynka
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2019, 10:05

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Grażynka »

Chyba coś takiego, ale nie przekonało mnie to…
Awatar użytkownika
Forsycja
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:42

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Forsycja »

Jeśli boisz się kroplówek, to inną kurację polecam wesprzeć kąpieli w wodzie utlenionej, tzn oczywiście w roztworze wody utlenionej.
Awatar użytkownika
Vujaszka
Posty: 29
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:34

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Vujaszka »

No to już prędzej, a jakie proporcje? I czy to jest całkowicie bezpieczne?
Awatar użytkownika
Forsycja
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:42

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Forsycja »

Kąpiel w wodzie utlenionej oczyszcza organizm, między innymi z toksyn, dlatego jeśli masz dużo toksyn możesz czuć jakiś dyskomfort, tak jak przy detoxie organizmu. Polecam najpierw poczytać Danikowa i Nieumywakina (Woda utleniona na straży zdrowia), by faktycznie sobie krzywdy nie zrobić. Ale jeśli będziesz stosować się do opisanych zasad, to nie ma powodu do obaw. Ja polecam, część tych metod przetestowałam!
aśka90

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: aśka90 »

Lepiej zajrzyj do apteki i kup sobie porządny lek. Z pasożytami nie ma żartów - trzeba jak najszybciej działać, aby je zwalczyć. Jeśli chodzi o owsiki to polecam poczytać o leku bez recepty Pyrantelum: https://www.aptekagalen.pl/pyrantelum-p ... 250mg-3tbl . Zamówicie go online w Aptece Galen.
Toska93

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: Toska93 »

Stosowaliście kiedyś tego typu leki https://ktomalek.pl/suplementy/pasozyty/cs-106/1 wspomagające zwalczanie pasożytów z organizmu . Możecie podzielić się tym jakie były u Was efekty takiego leczenia i czy faktycznie je zauważyliście ? Wiem, że są to głównie suplementy oparte na ziołach, dlatego jestem ciekawa czy coś takiego pomoże pozbyć się pasożytów.
viśnia32

Re: Domowe sposoby na ludzkie pasożyty

Post autor: viśnia32 »

Opisane są rózne właściwości ziół które są pomocne w dbaniu o urodę w artykule https://tomipomaga.pl/artykuly/czy-kawa ... -mozna-pic Jest to po prostu jak dla mnie najlepszy suplemetn. Zawiera on naturalne wyciągi z winorośli właściwej, wąkrotki azjatyckiej i wiele innych. Ważne jest to że dzięki temu nie ma problemów z ciężkimi i opuchniętymi nogami .
ODPOWIEDZ