Własny gabinet dentystyczny

I co dalej? Pierwsze kroki młodego przedsiębiorcy.
Awatar użytkownika
franciszek_88

Własny gabinet dentystyczny

Post autor: franciszek_88 »

Witam.
Na dniach planuję otworzyć prywatny gabinet dentystyczny. Mam już cały potrzebny sprzęt, ale szukam jeszcze sprawdzonego sklepu lub hurtowni, w której mógłbym się zaopatrywać w różne materiały jednorazowe. Podpowiedzcie mi, gdzie zamawiać takie produkty?
Awatar użytkownika
otokar91

Re: Własny gabinet dentystyczny

Post autor: otokar91 »

Szeroki wybór akcesoriów znajdziesz na dent-r.pl. To hurtownia stomatologiczna, w której zamówisz pełne wyposażenie do gabinetu. Warto zapamiętać namiar. Mają bardzo konkurencyjne ceny i wysokiej jakości asortyment.
Awatar użytkownika
Imad

Post autor: Imad »

Ja przy wyposażaniu swojego gabinetu stomatologicznego korzystałem z oferty P&P CITO https://ppcito.pl/technika-medyczna/ser ... edycznego/ . Mają szeroką ofertę sprzętu nie tylko dla stomatologii, ale także dla wielu innych działów medycznych. Do tego oferują także profesjonalne usługi serwisowe, takie jak naprawy, przeglądy techniczne czy montaż i demontaż aparatury. Uważam, że warto podjąć współpracę serwisową z firmą, która zna się na rzeczy, jest uznana na rynku oraz posiada personel o odpowiednich kwalifikacjach.
lebirniś

Post autor: lebirniś »

Jeżeli wasze gabinety dentystyczne zajmują się leczeniem stomatologicznym dzieci to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.salus-med.pl/pl/ Tam znajdziecie kolorowe bluzy medyczne. Dzieci często boją się dentystów dlatego warto zadbać o ich komfort psychiczny.
minż

Post autor: minż »

My endoskopy zamówiliśmy do naszego gabinetu przez internet. Skorzystaliśmy z usług dystrybutora Endoelektonik http://endoelektronik.pl/oferta/ i nie żałujemy. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają w niej endoskopy, ale też akcesoria endoskopowe oraz preparaty odkażające. Mają korzystne ceny, świetnej jakości sprzęt, który jak najbardziej się nam sprawdza w codziennie pracy, polecam ich serdecznie.
Azek

Post autor: Azek »

Jak potrzebujesz dodatkowej pomocy żeby lepiej zarządzać gabinetem w zakresie obiegu dokumentacji medycznych oraz bezpieczeństwa, jednocześnie lepiej obsługując pacjentów to mogę też polecić program na którego wprowadzenie się zdecydowaliśmy, chociaż na początku byliśmy sceptyczni. Jednak jak się okazuje niesłusznie, a mowa tutaj o comarch optimed nxt https://www.comarch.pl/healthcare/produkty/comarch-optimed-nxt/ w wersji Stomatologia. Wykorzystuje model diagramu zębowego dla Usprawnienia pracy, a do tego nawet daje możliwość rozliczenie świadczeń z NFZ jak i płatnikiem komercyjnym. Polecam, dla spokoju i ograniczania też zbędnych kosztów.
Marcin

Post autor: Marcin »

Ja uważam, że warto zainwestować także w medNote. Razem z żoną prowadzimy dwa gabinety i przyznam, że aplikacja nie zawodzi. Daje możliwość szerokiej personalizacji i pomimo tego, że działamy w całkowicie innych specjalizacjach, potrafimy dostosować ją do naszych indywidualnych potrzeb. MedNote jest prosty w obsłudze i przejrzysty. Wcześniej korzystaliśmy z innej aplikacji, ale nie sprawdziła nam się ze względu na brak automatycznego zapisu naszych prac.
Grzesiu78

Post autor: Grzesiu78 »

Jednym z najlepszych programów jest Optimed NXT. Dużym plusem tego programu jest to, że ma wiele możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły. Wersja podstawowa modułów zajmuje się zarządzaniem zaplanowanymi wizytami oraz podglądem historii. Można rozbudować o dodatkowe moduły wg własnych potrzeb. Od kiedy mam ten program praca z Pacjentem działa lepiej niż wcześniej. Widzę, że poprzednicy również na nim pracują. Ja polecam z całego serca. Pozdrawiam.
Grzesiu3

Post autor: Grzesiu3 »

W moim prywatny gabinecie od jakiegoś czasu panował nieporządek związany z papierkową robotą i rozliczaniem opłat za wizyty. Chciałem to naprawić, dlatego szukałem aplikacji lub oprogramowania, które pozwoli mi mieć wszystko w jednym miejscu? Dużo osób polecało medNote i postanowiłem wypróbować ją również u siebie. Nie żałuję, wszystko działa bez zarzutu. Jeśli ktoś szuka tego typu oprogramowania to naprawdę polecam. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ