Wyciszenia pomieszczeń

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Szefowa1
Posty: 22
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:29

Wyciszenia pomieszczeń

Post autor: Szefowa1 »

Witajcie,
poszukuję sposobów na maksymalne wyciszenie pomieszczeń wewnątrz mojego domu. Aktualnie przeprowadzam gruntowny remont w całym domu i planuję w miejscu garażu stworzyć małe studio nagraniowe. Mieszkam na dość dużym osiedlu, więc zależy mi na wyciszeniu tego pomieszczenia. Zastanawiam się tylko w jaki sposób się za to zabrać i gdzie kupić panele akustyczne. Chcę zabezpieczyć piwnicę jak najszybciej, żeby nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Doradźcie mi, w jaki sposób mam się zabrać za to i gdzie szukać fachowców?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Wyciszenia pomieszczeń

Post autor: flisa »

Sprawdźcie sobie koniecznie tę firmę https://totalsec.pl/kontakt/ . Total Sec specjalizuje się w realizacjach fit out, ale również wykonuje remonty biur na mniejsza skalę. Na ich stronie jest wszystko dokładnie opisane. Można się z nimi skontaktować i wszystko ustalić. Być może podejmą się także takie zadania.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Wyciszenia pomieszczeń

Post autor: adelo23 »

Jeżeli mówimy o dobrej jakości i jesteś zainteresowany zakupami po dobrych cenach to panele akustyczne polecam zamówić z BlueTone.pl - nie dość, że mają bardzo szeroki wybór to do tego wszystkiego cena zawsze idzie w parze z jakością. Moim zdaniem bardzo się opłaca.
ODPOWIEDZ