sprzęt

Innowacje, sprzęt, technologia.
Wojciećh

sprzęt

Post autor: Wojciećh »

Jakiego sprzętu komputerowego używacie ? macie jakieś sprawdzone już kompy ? myślę o laptopie do biura ale nie jestem na 100% prezkonany pozatym cyba nie kazyd lubi pisać na ich klawiaturze
Danięl

Re: sprzęt

Post autor: Danięl »

Warto oprócz w kompa zainwestować w listwe Z5 z lanberga. Mamy w biurze takie listwy i zabezpieczają nam sprzęt przed różnymi przepięciami . Czasem warto zainwestować w zabezpieczenia.
Ryśek

Re: sprzęt

Post autor: Ryśek »

My cały sprzęt mamy z genesis , dobrze sie na nim pracuje i jest wart swojej ceny . A przy tym się nie psuje tak szybko moi pracownicy korzystają z myszek klawiatur i głośników tej firmy .
Miłosz

Re: sprzęt

Post autor: Miłosz »

Noo to prawda,jesli chodzi o sprzet gamingowy, to genesis nie ma sobie rownych, ja tez od nich zamawialem co nieco, a gram naprawde bardzo duzo i sprzety nie do zajechania, nie wiem jak wy, ale ja przy zakupie takich rzeczy stawiam przed wszystkim na jakosc, nie ma innej opcji
Awatar użytkownika
leonardolaskowska
Posty: 79
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:53

Re: sprzęt

Post autor: leonardolaskowska »

Zawodowo zajmuje się obróbką graficzną i potrzebuje do tego specjalistycznych monitorów do grafiki, które muszą odzwierciedlać kolory jak najlepszym wydaniu. Szukając firmy, która zapewni mi monitory graficzne oraz pełną obsługę po sprzedaży trafiłem w sieci na nich https://alstor.pl/produkty/monitory-graficzne/ i profesjonalizm, jaki sobą prezentują jest rzadko spotykany.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: sprzęt

Post autor: orton50 »

Nowoczesny sprzęt do Twojej firmy to podstawa. Praca na dobrym sprzęcie zawsze jest prostsza, bardziej wygodna, a przede wszystkim bardzo dobrze dopracowana. Dlatego rolki do taśmociągu tylko od http://www.porkon.pl/krazniki-gladkie.html bo dzięki nim wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Warto na pewno zwrócić na to uwagę przy kompletowaniu sprzętu.
ODPOWIEDZ