Sklep z wyposażeniem do samochodów

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Forsycja
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:42

Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: Forsycja »

Gorąco zachęcam do zapoznania się ze sklepem Devicar – w jego ofercie znajdziesz najlepsze części karoserii, wyposażenie wnętrza a także silniki, skrzynie, osprzęt i zawieszenie.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:02

Re: Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: kimi »

Warto pamiętać o tym, że nie wszystkie części w aucie się wymienia. Niektóre należy oddać do regeneracji, na przykład turbosprężarki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie http://turbospec.pl/ .
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: Falcon »

Jezeli chodzi o czesci do samochodow - to ja wole kupowac online. Co mi z tego, ze np hurtownia czesci samochodowych w moim miescie jest - moge tam podjechac (czym, jak auto nie dziala??) i zamowic czesc, a bedzie do odbioru za dzien/dwa - tak jest niestety, to czym mam znow podjechac?? Nie zawsze jest jak przeciez bez auta.
A tak, zamawiajac sobie w necie - ma sie wygode i komfort - zobacz na strone sklepu Motonet np - przy zamowieniu do godziny 13 - dostarczaja paczke na kolejny dzien roboczy, kurierem pod wskazany adres (mozna nawet zamowic prosto do mechanika) - nie lepiej i wygodniej?
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:11

Re: Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: Santiago »

Słyszał z Was ktoś o jakimś dobrym serwisie, w którym mogłabym zostawić lampy samochodowe do naprawy. Mam przeczucie, że coś złego się z nimi dzieje, bo zaczęły świecić na różowo. Kolega mi powiedział, że w takiej sytuacji mogą być wyeksploatowane żarniki xenonowe. Nie znam się na tym, ale poradził, żebym zgłosiła się do firmy Autogamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Ktoś z Was może regenerował u nich reflektory?
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: zimka »

Póki co nie korzystałam z takich sklepów. A jeśli zajdzie taka potrzeba to do mojego niedawno kupionego Macana mam wszystko co potrzebuję w jednym miejscu. Tam gdzie auto kupowałam. W Porsche Centrum Sopot to mam jak coś oryginalne części, serwis i pierwszy w Polsce oficjalny sklep Porsche online. Syn już wypatrzył tam jakiś model.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: Kachna »

A czy macie w Waszych samochodach kamerki? Jeśli jeszcze nie, to może warto byłoby się zastanowić nad zakupem takiego właśnie sprzętu? Spory wybór kamer samochodowych znajdziecie na stronie https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu, polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć :)
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: Sklep z wyposażeniem do samochodów

Post autor: Olina »

Z pewnością odwiedzę taki sklep z wyposażeniem do samochodów, ale najpierw muszę kupić auto. Bardzo chciałabym wybrać się do salonu Germaz Mitsubishi we Wrocławiu, ponieważ mają tam świetne wyprzedaże niektórych modeli. Bardzo podoba mi się Mitsubishi Outlander, który jest obecni tańszy VAT. Jak dla mnie to świetna oferta i muszę zapytać brata, czy ze mną pojedzie do tego dealera, żeby mi doradzić.
ODPOWIEDZ