Maluty.com.pl opinie

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Cieslawa-65
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2019, 16:15

Maluty.com.pl opinie

Post autor: Cieslawa-65 »

Czy znacie firmę Maluty? Szukam kogoś do pomalowania dachu i zabezpieczenia konstrukcji stalowej. Kolega polecił mi tę firmę, ale nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji w sieci. Jeśli ktos korzystał z ich usług to proszę o opinie, będę bardzo wdzięczna. To ta firma: https://www.maluty.com.pl/
Awatar użytkownika
edyta001
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 19:01

Re: Maluty.com.pl opinie

Post autor: edyta001 »

Znam firmę maluty.com.pl i zdecydowanie ich polecam. Do swoich obowiązków podeszli bardzo profesjonalnie i fachowo. A prace zakończyli całkiem szybko, dlatego mam bardzo dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
gabi922
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 19:06

Re: Maluty.com.pl opinie

Post autor: gabi922 »

Firmę maluty.com.pl polecił mi mój brat, który korzystał z ich usług i miał dobrą opinię o nich. Ja również ich polecam, bo prace przebiegły szybko i profesjonalnie. Miło wspominam współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
alicja701
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 19:10

Re: Maluty.com.pl opinie

Post autor: alicja701 »

Firma maluty.com.pl zasłużyła na dobre opinie. Współpracowałam z nimi i mogę podsumować ich jednym słowem - profesjonaliści. Bardzo sprawnie i fachowo pomalowali mój dach.
Awatar użytkownika
beata054
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 19:14

Re: Maluty.com.pl opinie

Post autor: beata054 »

W mojej opinii malowanie dachu to tak specyficzne zadanie, że trzeba wybrać najlepszą firmę. Bez wątpienia doświadczenie w tej kwestii ma maluty.com.pl. Polecam ich do tego zadania.
ODPOWIEDZ