Kamera termowizyjna

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 54
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:53

Kamera termowizyjna

Post autor: Kasia36 »

Co myślicie o wprowadzeniu do firmy kamery termowizyjnej? Moim zdaniem aktualnie temat jest bardzo na czasie. Sama myślę nad takim rozwiązaniem w celu dodatkowego zabezpieczenia moich pracowników. Patrzyłam na ofertę https://innex.pl/kamery-termowizyjne/ mają dobrej jakości kamery, bardzo sprawnie działające (wykonują pomiar w około sekundę) dzięki czemu nie utrudnia to pracy nawet w sklepach.
Awatar użytkownika
Kosten
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2020, 15:16

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: Kosten »

Tak. Jest to ciekawa propozycja moim zdaniem i warto ją rozważyć. Biorąc pod uwagę, że jest to dość technologiczny produkt, powinieneś dowiedzieć się od nich, z jakich materiałów jest produkowany i kto i dostawcy.
Awatar użytkownika
Frederik
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2020, 23:58

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: Frederik »

Znam całkiem dobrych dostawców różnych materiałów dla różnych potrzeb. Sam jestem z zawodu budowniczym i mogę oceniać trzeźwo i bezstronnie takie rzeczy. Ci dostawcy wiedzą, jakie są dobre materiały budowlane i jak to zrobić sklejka drewniana. Są dość lojalni wobec stałych klientów, sami są bardzo odpowiedzialni, a ponadto mają bardzo przystępne ceny. Na pewno ci się spodoba.
Awatar użytkownika
isabella_wilson
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 18:57

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: isabella_wilson »

McAfee is an antivirus that provides protection to your device from various online threats. Mcafee’s account login will help you to use various features. You first have to start with the McAfee Account login process for getting access to all the information regarding your McAfee account. The login is simple as well as an easy process.
ODPOWIEDZ