Dobry program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii… rejestracja, przypominanie SMS

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Wiktor9291
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:00

Dobry program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii… rejestracja, przypominanie SMS

Post autor: Wiktor9291 »

Dobry program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii… rejestracja, przypominanie SMS
Ktoś coś poleca????
Awatar użytkownika
Dante
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Dobry program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii… rejestracja, przypominanie SMS

Post autor: Dante »

Aplikacja Medidesk na pewno dobrze się sprawdzi.Ma wiele naprawdę przydatnych funkcji, ułatwiających prowadzenie rejestracji pacjentów. Warto w taki program zainwestować bo naprawdę cała placówka zacznie pracować sprawniej.
Awatar użytkownika
n1ght_w4lk3r
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:02

Re: Dobry program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii… rejestracja, przypominanie SMS

Post autor: n1ght_w4lk3r »

Korzystałem już z czegoś takiego. U mnie się jak najbardziej sprawdziło.
Wrogowie często mówią prawdę, przyjaciele nigdy.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Dobry program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii… rejestracja, przypominanie SMS

Post autor: Kachna »

A czy słyszeliście może o programie RSQ Physio? Ja słyszałam, że jest to właśnie bardzo dobry program do obsługi gabinetu fizjoterapii. Jest prosty w obsłudze, umożliwia elektroniczną rejestrację oraz prowadzenie dokumentacji pacjentów również w formie elektronicznej ;) Polecam ;)
ODPOWIEDZ