Centrala telefoniczna w firmie

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: Falcon »

Wiecie juz, ze analogowe centrale telefoniczne odchodza juz w koncu do lamusa? W koncu nie dziwne skoro technologia juz tak skoczyla do przodu, ze mozna prowadzic nawet wideokonferencje w firmie za darmo - oczywiscie pod warunkiem, ze posiada sie odpowiednia centrale telefoniczna IP. Przoduje w tym CISCO (jak w wiekszosci takich technologii IT) - spojrzcie co oferuja, jesli chodzi o centrale telefoniczne: https://sklep.comel-it.com/centrale-telefoniczne_990 - robi wrazenie, prawda?
A Wy, co macie w swoich firmach?
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 214
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: fiola »

A to jeszcze ktoś ma centrale stacjonarne? myślałam, że to już nie te czasy naprawdę... zdecydowanie centrala Voip to dużo lepsze rozwiązanie, szczególnie od tego dostawcy https://focustelecom.pl/centrala-voip/. Zero problemów z instalacją, konfiguracją zajmuje się dostawca. cetralka działa w chmurze, nie wymaga żadnej infrastruktury w firmie poza komputerem z dostępem do Internetu i telefonem. prościej się już raczej nie da, prawda? u nas sprawdza się idealnie, do jej obsługi nie są potrzebne żadne dodatkowe osoby a opłaty za korzystanie z takich połączeń są dużo bardziej atrakcyjne niż w przypadku połączeń analogowych.
Awatar użytkownika
Biard41
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2019, 23:28

Re: Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: Biard41 »

Właśnie czegoś takiego szukałem. Cieszę się, że trafiłem na to forum. Na pewno będę tu częściej wpadał.

skup miedzi gliwice
Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują, by do nich mówić.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: Kachna »

fiola pisze: ↑25 sie 2019, 21:11 cetralka działa w chmurze, nie wymaga żadnej infrastruktury w firmie poza komputerem z dostępem do Internetu i telefonem. prościej się już raczej nie da, prawda?
A czy możesz napisać, co to chmura? Na czym to tak dokładniej polega i na jakiej zasadzie działa? Co zrobić, żeby zacząć z takiej chmury korzystać?
dynąą

Re: Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: dynąą »

W mojej firmie świetnie sprawdza się centrala PBX. Ma mnóstwo funkcji, dzięki którym połączenia z Klientami o wiele bardziej się usprawniły, co przekłada się oczywiście na większą ilość zleceń, super!
ODPOWIEDZ