Apteki internetowe?

Innowacje, sprzęt, technologia.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Apteki internetowe?

Post autor: Tomasz798 »

Czemu nie? Mi podoba się ten pomysł. Bo skoro dzisiaj jestem w stanie zamówić witaminy bez wychodzenia z domu, to czemu mam z tego nie skorzystać? Na przykładzie takich miejsc jak https://www.apteka-leki.pl/ dobrze widać, jakie niesie to za sobą możliwości. Warto o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
Janka40
Posty: 109
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:41

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Janka40 »

Apteki internetowe to świetne rozwiązanie, żeby kupować leki taniej i szybciej. W aptece internetowej można zakupić praktycznie wszystko za jednym razem i nie trzeba sprawdzać w kilku apteach dostępności. W ten sposób można kupować witaminy, minerały czy środki pierwszej pomocy jak octenisept na rany. A takie rzeczy trzeba mieć zawsze pod ręką w razie wszelkiego rodzaju skaleczeń, infekcji, oparzeń a nawet aft.
:)
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 214
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Apteki internetowe?

Post autor: fiola »

Też muszę zamówić leki i octenisept właśnie. Kończy nam się a przecież przy dzieciach to się nawet nie wychodząc z domu używa. Córka dzisiaj już zdążyła się skaleczyć kartką, wczoraj syn rozdrapał ukąszenie. Mąż marudzi na ból gardła to będzie płukankę sobie robić na pewno. W sieci można leki taniej kupować, ja korzystam.
Jadźka

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Jadźka »

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej apteki internetowej ze sporym asortymentem w korzystnych cenach koniecznie moim zdaniem powinniście zajrzeć tutaj https://www.e-zikoapteka.pl/. Na pewno bez problemu zakupicie tu wszystkie leki jakie będą wam potrzebne i to w najniższej cenie. Możesz też liczyć na wsparcie farmaceuty online oraz szybką dostawę.
Pańcia

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Pańcia »

No warto sprawdzić ceny, ale np. seniorzy nie kupią już przez internet, dla nich wygodniej jest stacjonarnie. W DOZie jest teraz fajna zniżka dla osób +60, od 8 do 12 mogą kupić swoje leki 20% taniej.
Niła

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Niła »

A wiesz może, czy w każdym dozie obowiązuje ta zniżka dla seniorów? Do naszej mamy kawałek, ale jeśli tak, to warto podjechać.
Pańcia

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Pańcia »

Niła pisze: ↑31 sty 2021, 23:59 A wiesz może, czy w każdym dozie obowiązuje ta zniżka dla seniorów? Do naszej mamy kawałek, ale jeśli tak, to warto podjechać.
w każdym DOZ jest ta promka, na pewno się to opłaca, szczególnie jeśli ktoś ma w planie większe zakupy to może nawet kilkadziesiąt złotych zaoszczędzić
ODPOWIEDZ