Szkolenia na baristę

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Szkolenia na baristę

Post autor: Kasha »

Chciałabym otworzyć kawiarnie i zastanawiam się czy najpierw nie zrobić sobie kurs baristyczny . Żeby miec trochę większą wiedzę. Wiadomo, ze jakieś tam podstawy mam, ale chyba wole bardziej sie rozwinąć. Jak myślicie, gdzie taki kurs najlepiej zrobić?
Awatar użytkownika
Domino
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:55

Re: Szkolenia na baristę

Post autor: Domino »

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł Odbycie takiego kursu na pewno dużo Ci da. Ostatnio czytałam , ze takie Szkolenia baristyczne Coffee Support prowadzi. Przy otworzeniu kawiarni wiedza jaką Ci przekażą na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: Szkolenia na baristę

Post autor: emila »

Bardzo fajnie, że chcesz otworzyć coś swojego i myślę,że Twój pomysł może wypalić. Masz stu procentową rację z tym szkoleniem, gdyż warto jest poszerzyć swoje umiejętności. W internecie znajdziesz bardzo dobrą szkołę która wyszkoli Cię w tym kierunku. Ja ze swojej strony mogę polecić tę stronkę http://www.szkolabarmanow.pl/ na której znajdziesz bardzo dobre szkolenie na baristę. Dzięki nim w Twojej kawiarni będzie serwowana najlepsza kawa w mieście
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: Szkolenia na baristę

Post autor: Olina »

Basista to fajne zajęcie dla osób, które się tym interesują. Czasami popijam sobie kawkę w różnych ciekawych miejscach i zastanawiam się nad taką opcją biznes kawiarnia . Sieć tych kawiarni na razie jest Warszawie, ale cały czas się rozwija i wciąż poszukują nowych lokali. W sumie byłoby to opłacalne, takie rozwiązanie à la franczyza, chociaż chodzi właściwie o wynajem. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
adam323
Posty: 18
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:56

Re: Szkolenia na baristę

Post autor: adam323 »

No to teraz fajny fach. Zawsze możesz potem pomyśleć o własnej kawiarni. Taka franczyza kawiarni, jest dobrym pomysłem. Wszystkiego pilnujesz, dbasz o jakość.
ODPOWIEDZ