Jaki kurs angielskiego w Bielsku?

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Rokin
Posty: 140
Rejestracja: 18 gru 2019, 9:17

Jaki kurs angielskiego w Bielsku?

Post autor: Rokin »

Pytanie do osób z tych okolic.
Jak wybrać odpowiedni kurs angielskiego w Bielsku Białej?
Tutaj https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/kur ... doroslych/ widziałam stronkę jednej szkoły, która ma dość interesującą ofertę dla dorosłych i dla młodzieży.
Podpowiedzcie też coś od siebie.
Jakie szkoły jeszcze warto porównać?
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Jaki kurs angielskiego w Bielsku?

Post autor: orton50 »

Nauka języka angielskiego, wcale nie musi odbywać się z pomocą osoby drugiej. Warto stawiać na nowe technologie w tym obszarze i wybierać propozycje, które spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby. Polecam zatem https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online który daję szansę na rozwój zdolności w tym obszarze na najwyższym poziomie, a także praktyczną naukę poprzez rozmowę.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 131
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Jaki kurs angielskiego w Bielsku?

Post autor: zarobiony »

Z całą pewnością znajdziemy jakąś szkołę językową w tym mieście, jeśli oczywiście jej poszukamy. Ja za to jestem zdania, że najlepszym wyborem szkoły językowej w Krakowie jest https://lincoln.edu.pl/krakow/centrum/ i jak najbardziej jestem zdania, że warto tam się zapisać. Ja już uczęszczam trochę czasu na język angielski do nich.
Małża

Re: Jaki kurs angielskiego w Bielsku?

Post autor: Małża »

A może zamiast zapisania się na kurs językowy wybierzecie sobie jakieś książki edukacyjne? Teraz w księgarniach można znaleźć sporo tego typu pozycji, w całkiem przystępnych cenach. Zwróć uwagę na asortyment tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/super-heroe ... 38288.html Według mnie, można tam znaleźć naprawdę ciekawe tytuły.
ODPOWIEDZ