Jaka apteka?

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Jaka apteka?

Post autor: Tomasz798 »

A co sądzicie o aptekach internetowych? My dowiadywaliśmy się trochę na ten temat i wszystko wskazuje na to, że w przyszłości większość ludzi będzie w ten sposób robiła zakupy. Warto zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i przekonać się, jakie to wygodne.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Jaka apteka?

Post autor: Jackson3 »

No kupowanie w aptekach internetowych rzeczywiście jest bardzo wygodne. Ja na przykład zamawiam leki na ból głowy stąd https://www.apteka-rozana.eu/bol-glowy.html . Już nieraz tam kupowałem i wiem, że mają bardzo skuteczne i szybko działające leki. Jak dla mnie to najlepsza oferta w internecie. Sam zobacz jak tanie leki można tam kupić. Zdecydowanie taniej niż w stacjonarnych opcjach.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 45
Rejestracja: 20 mar 2019, 5:50

Re: Jaka apteka?

Post autor: Olga »

Faktycznie ceny w aptekach online jak np. https://www.webpharm.pl/ bywają znacznie niższe, niż w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ponadto wybór w ich przypadku jest dużo większy, przy czym możemy w ich ofercie znaleźć te leki, które trudno dostać w np. w aptekach osiedlowych. Poza tym zawsze na spokojnie można zapoznać się chociażby ze składem poszczególnych produktów.
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:11

Re: Jaka apteka?

Post autor: Santiago »

Nie mogę się doczekać, kiedy z mężem otworzymy własną aptekę i zaczniemy ją gruntownie wyposażać w najlepszej klasy sprzęt. Chciałabym, aby nigdy w niej nie zabrakło tanich i dobrych leków dla pacjentów. Do jednego z ważniejszych elementów, który będzie dla nas niezbędny, stanie się waga apteczna . Wprawdzie mam już na oku jedną hurtownię farmaceutyczną, jednak fajnie byłoby, gdybyście też mogli coś podpowiedzieć.
ODPOWIEDZ