Hiszpański doszkalanie?

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Sławomira 38

Hiszpański doszkalanie?

Post autor: Sławomira 38 »

U mnie w pracy mają robić spore redukcje, więc żeby podnieść swoją wartość dla firmy muszę się podszkolić w hiszpańskim. Podpowiecie gdzie we Wrocławiu warto się zapisać?
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Hiszpański doszkalanie?

Post autor: Krejzi »

Profesjonalny kurs hiszpańskiego prowadzi szkoła International House Wrocław Ofiar Oświęcimskich, tyle że zaczęli już w październiku, a poza tym jeszcze przez jakiś czas zajęcia są i będą prowadzone zdalnie z wiadomo jakiego powodu :cry:
Skontaktuj się z nimi o podpytaj o możliwości dołączenia do jakiejś grupy, albo szarpnij się na nauczanie indywidualne - takie też prowadzą :)
To ich strona https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Hiszpański doszkalanie?

Post autor: Kachna »

A co powiesz na kurs hiszpańskiego on-line? Widziałam ostatnio taką ofertę na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski/online. Szkoła Językowa ProfiLingua działa na rynku od długiego już czasu, więc sądzę, że można mieć do niej pełen zaufanie ;)
Awatar użytkownika
Krisu1
Posty: 18
Rejestracja: 16 sty 2020, 10:42

Re: Hiszpański doszkalanie?

Post autor: Krisu1 »

Sprawdź na tej stronie, bo widzę że mają dobre opinie: https://youenglish.school/kursy-jezykow ... a-jezykow/
wójt

Re: Hiszpański doszkalanie?

Post autor: wójt »

Moim zdaniem nauka jakiegokolwiek języka będzie świetną opcją. Jeśli szukalibyście podręczników lub książek do szkoły lub na dodatkowe lekcje językowe, to warto zajrzeć pod ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/prosto-do-m ... 60081.html . Znajdziecie tam księgarnię, która posiada ogromne zaplecze książkowo-podręcznikowe :D i to w świetnych cenach. Jeśli nie macie jeszcze książek, to warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ