Angielski we wrześniu?

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 56
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Angielski we wrześniu?

Post autor: Trabkowski »

Wiecie kto prowadzi intensywne kursy angielskiego we Wrocławiu?
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Angielski we wrześniu?

Post autor: Krejzi »

Jak chcesz zaliczyć język angielski we wrześniu to musisz się spieszyć, w International House Wrocław już od 7 września rusza kurs :)
Zajęcia będą codziennie popołudniu, a koszt 550 zł, także czasu na decyzję pozostało bardzo mało.
Tu podsyłam link do ich strony https://www.ih.com.pl/wroclaw/

Uczyłam się u nich w ubiegłym roku i kadrę mają naprawdę w porządku :)
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Angielski we wrześniu?

Post autor: orton50 »

Warto uczyć się angielskiego cały rok. To pozwoli Ci na rozwinięcie konkretnych umiejętności, a także sprawi, że będziesz mógł/mogła czerpać z tego działania konkretne korzyści. Polecam zatem skorzystać z pomocy https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie znajdziesz przede wszystkim pomysł, zaangażowanie, a także świetne dopasowanie do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Angielski we wrześniu?

Post autor: Kachna »

A czy Waszym zdaniem kurs języka angielskiego on-line będzie równie skuteczny, co kurs stacjonarny? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy organizuje. Jak sądzicie, czy warto się tam zapisać?
sijsą

Re: Angielski we wrześniu?

Post autor: sijsą »

Kachna pisze: 27 sie 2021, 10:40 A czy Waszym zdaniem kurs języka angielskiego on-line będzie równie skuteczny, co kurs stacjonarny? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy organizuje. Jak sądzicie, czy warto się tam zapisać?
Potwierdzam, że szkolenia online również trzymają wysoki poziom nauczania. Bardzo dobry kurs angielskiego Łódź można znaleźć na stronie https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html , zajęcia prowadzone są przez Skype. Lektorzy bardzo mili i kompetentni oraz cierpliwi. Super sposób na rozwinięcie konwersacji i zdjęcie blokad. Polecam
Dżesika

Re: Angielski we wrześniu?

Post autor: Dżesika »

Ja uczęszczam na kusie online z języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera zadaje pytania i rozpoznaje co mu odpowiadasz. Dzięi temu wiem co mówię, jak mówie a co najważniejsze nie boję się rozmawiać w języku obcym.
ODPOWIEDZ