Wszystko do maszyn CNC

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
manfred84
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 3:34

Wszystko do maszyn CNC

Post autor: manfred84 »

Na pewno zgodzicie się ze mną, że każdy szanujący się zakład powinien kupować jak najlepszej jakości części do maszyn CNC, prawda? Nieważne czy chodzi o uchwyty narzędziowe, czy o cokolwiek innego. Gdzie więc wy zamawiacie takie podzespoły? Polecajcie sprawdzonych dostawców.

pmiątek

Re: Wszystko do maszyn CNC

Post autor: pmiątek »

Na pewno takie wyposażenie jest ważne i pracownicy firmy Unihut s.a. https://unihut.pl/, która oferuje cięcie plazmą, posiadają wiedzę i uprawnienia do korzystania z takich usług. Nie można wykonać niektórych elementów bez takich usług. Dziś materiały ciężkie jak metale są wykorzystywane w wielu dziedzinach, stąd popularność usług obrabiania CNC.

Michaś

Re: Wszystko do maszyn CNC

Post autor: Michaś »

Maszyn CNC jest wiele wszystko zależy od tego co chcesz robić z metalem, do czego używać. Ostatnio mój szef kupił do swojej produkcji takie urządzenie jak szlifierka do wałków https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... -do-walkow . Szlifierki do wałków przeznaczone są do wykańczającej obróbki powierzchni cylindrycznych zewnętrznych oraz powierzchni czołowych, a wyposażone w specjalną przystawkę, także otworów osiowych w elementach obrotowych.

ODPOWIEDZ