Wszystko do maszyn CNC

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
manfred84
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 3:34

Wszystko do maszyn CNC

Post autor: manfred84 »

Na pewno zgodzicie się ze mną, że każdy szanujący się zakład powinien kupować jak najlepszej jakości części do maszyn CNC, prawda? Nieważne czy chodzi o uchwyty narzędziowe, czy o cokolwiek innego. Gdzie więc wy zamawiacie takie podzespoły? Polecajcie sprawdzonych dostawców.
pmiątek

Re: Wszystko do maszyn CNC

Post autor: pmiątek »

Na pewno takie wyposażenie jest ważne i pracownicy firmy Unihut s.a. https://unihut.pl/, która oferuje cięcie plazmą, posiadają wiedzę i uprawnienia do korzystania z takich usług. Nie można wykonać niektórych elementów bez takich usług. Dziś materiały ciężkie jak metale są wykorzystywane w wielu dziedzinach, stąd popularność usług obrabiania CNC.
Michaś

Re: Wszystko do maszyn CNC

Post autor: Michaś »

Maszyn CNC jest wiele wszystko zależy od tego co chcesz robić z metalem, do czego używać. Ostatnio mój szef kupił do swojej produkcji takie urządzenie jak szlifierka do wałków https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... -do-walkow . Szlifierki do wałków przeznaczone są do wykańczającej obróbki powierzchni cylindrycznych zewnętrznych oraz powierzchni czołowych, a wyposażone w specjalną przystawkę, także otworów osiowych w elementach obrotowych.
DawidPL

Re: Wszystko do maszyn CNC

Post autor: DawidPL »

Bardzo ciekawy temat. My od dłuższego czasu współpracujemy z firmą „Yacht Construction” z Goszyna. Wykonują dla nas szeroki zakres usług związany ze spawaniem, obróbką skrawaniem i precyzyjnym cięciem wodą metali oraz innych materiałów konstrukcyjnych. Jest to dla nas bardzo duże udogodnienie oraz spora oszczędność finansowa, ponieważ nie musimy utrzymywać własnych maszyn oraz kadry pracowniczej. Myślę, że warto zastanowić się nad podobnym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ