Podnośnik dwukolumnowy - wybór

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Janekk

Podnośnik dwukolumnowy - wybór

Post autor: Janekk »

Witam, czy będziecie mi w stanie powiedzieć na jaki podnośnik dwukolumnowy warto będzie wybrać i jednocześnie na co zwrócić uwagę pod względem jakości, wydajności pracy i jednocześnie która poradzi sobie z większym obciążeniem do 4 ton i będzie automatyczny. Mam nadzieję, że z Wasza pomocą po prostu uda mi się podjąć przemyślaną decyzję. Pozdrawiam serdecznie!
Bartoś77

Re: Podnośnik dwukolumnowy - wybór

Post autor: Bartoś77 »

Akurat jeśli chodzi o podnośniki dwukolumnowe to na pewno warto będzie również sprawdzić ofertę przygotowaną przez Mastwell u których będziecie mogli znaleźć różne rozwiązania w tym zakresie. Na przykład model dwukolumnowy 4.2T Mell Pro Busy + Olej. Możesz zajrzeć na https://mastwell.pl i dobrać odpowiedni wariant pod swoje oczekiwania.
Avek44

Re: Podnośnik dwukolumnowy - wybór

Post autor: Avek44 »

W takim razie jeżeli przyszedł moment na poszukiwania dobrej jakości w zakresie wyboru podnośników samochodowych do warsztatu samochodowego to weź pod uwagę kilka modeli i sprawdź je pod względem technicznym, na przykład w ofercie Mastwell https://mastwell.pl/kategoria-produktu/ ... ukolumnowe w budżecie od 9 do 15 tys. zł na pewno znajdziesz dobry sprzęt i też pomocą w podjęciu dobrej decyzji. Pozdrawiam!
Janekk

Re: Podnośnik dwukolumnowy - wybór

Post autor: Janekk »

Skoro tak radzicie to na pewno sprawdzę dokładniej ich ofertę i oczywiście mam nadzieję, że jednak jeszcze trochę tych spostrzeżeń również będzie się pojawiało. Pozdrawiam serdecznie!
Rubens

Re: Podnośnik dwukolumnowy - wybór

Post autor: Rubens »

Jak najbardziej warto sprawdzić sobie różne modele i jednocześnie dopytać obsługi, aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie pod swoje potrzeby. Możesz na przykład poszukiwania rozpocząć od Mastwell u których znajdziesz spory wybór zarówno jedno i dwukolumnowych, jak na przykład model Mell PRO Busy o udźwigu do 4.2 ton. Na pewno warto szukać naprawdę dobrej jakości, aby posłużył latami i usprawnił Wam pracę.
ODPOWIEDZ