Badania wstępne do pracy

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Grabinka

Badania wstępne do pracy

Post autor: Grabinka »

Witajcie wszyscy :) niebawem będę zmieniać prace i tradycyjnie, będzie trzeba wykonać badania wstepne u lekarza medycyny pracy. Podejrzewam, ze skierowanie na nie dostane w tzw ostatniej chwili dlatego już teraz szukam miejsca, gdzie będę mogła je wykonać sprawnie, bez zbędnego oczekiwania. Chodzi mi konkretnie o Warszawę. Podzielicie się namiarami na takie przychodnie ?
yśka

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: yśka »

a jesteś pewna, ze w tym skierowaniu nie będzie wskazanego konkretnego miejsca, gdzie masz takie badania zrobić ? wiele firm ma już podpisane umowy z konkretnymi placówkami :) jeśli będziesz mieć wybór to zerknij na Medivitę ( Mokotów).
Adamm

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: Adamm »

Medivita to rzeczywiście dobry kierunek. Nie dość, ze terminy wizyt są tu szybkie ( nawet z dnia na dzień, więc jesli czas Cię goni to idealne rozwiązanie), to jeszcze jesli nie ma konieczności wykonania jakiś dodatkowych badań, np z krwi, to spokojnie można umawiać się na konsultację online :) super, ze takie e-konsultacje są tu możliwe także u specjalisty.
Grabinka

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: Grabinka »

no właśnie dowiadywałam się i ja sama muszę sobie znaleźć takie miejsce na badania, nie mam odgórnie wskazanego nic konkretnego. Także dzięki wielkie za namiar na Medivitę, wygląda na to, ze się przyda :) ale serio można się tam umawiać na takie konsultacje online ? mieszkam na Ochocie więc kawałek na ten Mokotów bym miała. Wiadomo, ze jakby co to nie problem ale jak można online to warto skorzystać :)

igus w16-a
Adamm

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: Adamm »

Tak, takie konsultacje on-line są w Medivicie jak najbardziej możliwe :( wtedy skierowanie na badania wysyłasz e-mailem do recepcji i umawiany jest termin. Taka opcja jest dla pacjentów, którzy nie musza wykonywać żadnych dodatkowych badań, na przykład z krwi. Bo w takich wypadkach to wiadomo, ze trzeba się do placówki przejechać.
imori

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: imori »

Właśnie mam nadzieję, że tak będzie, ale jak już sobie to omówić, to podpowiem, że warto poszukiwać odpowiedniego wsparcia. I jak dla mnie to chmielna przychodnia warszawa będzie idealnym miejscem. Nie ma co kombinować, może to będzie właśnie to? Co wy na to?
aniołeczek

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: aniołeczek »

Byłam w tej Medivicie ostatnio i spoko jest moge polecić, jest sensownie zorganizowana. Panie na recepcji bardzo pomocne. Same badania zajeły mi kilka godzin.
lentilek

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: lentilek »

medivita jest bardzo ok - inne przychodnie kolejki, brak umawianie na godzine i olewanie przez lekarzy a tutaj kulturka, dlatego polecam! Dodatkowo sporo mają specjalistów w jednym miejscu a to ułatwia leczenie
larysa3

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: larysa3 »

nie byłam jeszcze ale koniecznie musze sprawdzić bo potrzebuję jakiegoś ogarniętego endokrynologa, który zinterpretuje mi poprawnie moje wyniki badań. Na pewno sprawdze ten kontakt do medivity.
Gość

Re: Badania wstępne do pracy

Post autor: Gość »

Wybierając przychodnię, zwróć uwagę na jej lokalizację. Lepszym wyborem będzie placówka łatwo dostępna komunikacją miejską i samochodem, posiadająca dostępne parkingi. Sprawdź także, czy przychodnia oferuje elastyczne godziny przyjęć, co jest ważne, jeśli jesteś osobą pracującą.
ODPOWIEDZ