Remont w łazience

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 21:15

Remont w łazience

Post autor: Serafin »

Cześć. Jak myślicie, czy ceramiczne płytki podłogowe sprawdzą się w łazience? Planuję generalny remont i powoli zbieram wszystkie potrzebne materiały, ale właśnie z płytkami mam największy problem, a konkretnie z podjęciem decyzji. Co prawda znalazłem naprawdę korzystną ofertę, ale nie zaszkodzi się jeszcze podpytać, co wy o takich płytkach sądzicie. Koniecznie dajcie znać ;)
Śnieżka

Re: Remont w łazience

Post autor: Śnieżka »

Remont w mojej łazience idzie pełną parą. Jutro zaczną układać płytki. Już nie mogę się doczekać jak będą prezentowały się na ścianach i podłodze wybrane przeze mnie betonowe płytki od https://www.tiles.com.pl/pl/c/PLYTKI-IMITUJACE-BETON/45 . Taki loftowy styl sobie wymyśliłam.
Awatar użytkownika
Sonia1
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Remont w łazience

Post autor: Sonia1 »

Doskonałe produkty także można znaleźć dla siebie w sieci i widziałam akcesoria ze skóry szyte ręcznie. Bardzo ciekawie się prezentują i mogą okazać się świetnym podarunkiem dla bliskiej osoby. Na takie warto spojrzeć. Szybko i sprawnie się zamawia wszystko online.
Antler Warszawa
ODPOWIEDZ