Problemy intymne

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Borykam sie z przedwczesnym wytryskiem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jest to dla mnie temat dość wstydliwy i postanowiłem zapytac sie na forum o pomoc, poniewaz ciezko mi o tym rozmawiac z zoną. Jak to wyleczyć ?
Awatar użytkownika
Asia01
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, 13:55

Re: Problemy intymne

Post autor: Asia01 »

Dlaczego ciężko Ci się o tym rozmawia z żoną ? Jest to dość powszechny problem, wielu mężczyzn na to cierpi.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Możesz coś poradzić ? Korzystałem już z kilku metod, jednak efekty były albo krótkotrwałe albo żadne.
Awatar użytkownika
Asia01
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, 13:55

Re: Problemy intymne

Post autor: Asia01 »

Zdecydowanie polecam Ci wejść na stronę https://zaskoczeni.com.pl/ , gdzie wszystkiego sie dowiesz. Na stronie znajdziesz informację odnośnie produktów Orgasm Control, które stosuje mój mąż i jesteśmy bardzo zadowolonei. Są w pełni bezpieczne i za bardzo rozsądną cenę.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

W takim razie dzięki za poradę, oby te kapsułki spełniły swoją role. Dzięki za pomoc, miłej niedzieli !
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Problemy intymne

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o różnych problemach intymnych, to czy kiedykolwiek cierpieliście na zapalenie pochwy? Jak sobie z tym poradziliście? Czy da się w jakiś sposób załagodzić objawy domowymi sposobami? Jeśli tak, to jakimi? Z góry dzięki za podpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Problemy intymne

Post autor: olimpka »

ja musze przyznac sie, ze miewam problemy z suchoscia pochwy zwlaszcza gdy w zyciu pojawia sie wiecej stresu albo nie dopilnuje odpowiedniej diety, ale na szczescie znalazlam na to swietny sposob nawilzajacy zel feminum. przynosi wlasciwie natychmiastowa ulge i dodatkowo mocna wplywa na pozytywne odczucia podczas stosunku plciowego :) nawet partner sobie chwali
KaśkaM

Re: Problemy intymne

Post autor: KaśkaM »

Problemy intymne? - a kogoż one nie dotyczą.Każdy lub każda z nas miała różne sytuacje z miejscami intymnymi, które zmuszały nas do udania się do lekarza. Pamiętajmy jednak ,że to nic takiego to się może przydarzyć każdej z nas. Tak więc na infekcje intymne potrzebujemy po pierwsze wiedzy i po drugie odpowiedniego leku, który będzie skuteczny w walce z tą dolegliwością.
Waćka

Re: Problemy intymne

Post autor: Waćka »

W zasadzie z różnym natężeniem problemy intymne dosięgają każdego z nas - panów także choć chyba w mniejszym stopniu niż nas. Jeśli stany zapalne pojawiają się często z pewnością wiecie jak sobie z nimi radzić. Na przykład stany zapalne sromu - posiadane odpowiednie lekarstwa - octenisept (lek odkażający zawierający oktenidynę i fenoksyetanol.) i wiedza jak je stosować z pewnością nam pomoże.
lęcka

Re: Problemy intymne

Post autor: lęcka »

A czy któraś z Was zastanawiała się kiedyś jaką rolę odgrywa szyjka macicy, zwłaszcza w ciąży ? I jak powinna wyglądać w tym okresie czasu ? Jeśli nie a jesteście tego ciekawe to na pewno warto zapoznać się z tym wpisem https://holsamed.pl/szyjka-macicy-w-cia ... -wygladac/. Znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów nie tylko na temat zdrowia kobiet ale także takich związanych z prawidłowym rozwojem dzieci.
Awatar użytkownika
revelka
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:56

Re: Problemy intymne

Post autor: revelka »

Zdarza sie, że miewamy roznego rodzaju problemy intymne. U mnie to akurat zakazenie wirusem hpc, wykryte dosc szybko dzieki profilaktycznym badaniom. Teraz stosuje zel papilocare, ktory blokuje rozprzestrzenianie sie wirusa i ladnie wspomaga gojenie sie zmian
Mamuśeńeczka

Re: Problemy intymne

Post autor: Mamuśeńeczka »

Nie dawno miałam zabieg ginekologiczny wszystko przebiegło pomyślnie, ale problemy pojawiły sie po :( Nie wiem w jaki sposób ale dopadła mnie jakaś infekcja, odczuwałam bardzo niepokojący ból podczas próby zbliżenia i na dodatek cały czas miałam ogromna suchość pochw. Moja ginekolog zaleciła mi stosowanie globulek dopochwowych cicatridina które w kilka dni odbudowały moją błonę śluzową pochwy
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Problemy intymne

Post autor: zimka »

Nie wiem czy stres przed wpadką można zaliczyć do problemów intymnych, ale chyba tak. Bynajmniej innych nie miałam. A ten udało mi się rozwiązać decydując się na stałe zabezpieczenie. Teraz u mnie sprawdza się belara, takie tabletki właśnie mi dobrał ginekolog. Seks jest bez porównania lepszy teraz, o wiele przyjemniejszy i bez stresu przede wszystkim.
luśka

Re: Problemy intymne

Post autor: luśka »

Która kobieta nie miała problemów intymnych? Albo jakiejś infekcji itd. Sama borykałam się z tym nie raz. Grunt to nie wstydzić się i nie odwlekać wizyty u ginekologa. Ja w Warszawie mam zaufanie do mojej Pani Doktor - Katarzyny Matuszny, która przyjmuje w klinice Gabinety Łucka. Już nie raz bardzo mi pomogła. Teraz chodzę kontrolnie, raz na rok (też na usg czy cytologię). Profilaktyka jest kluczowa.
róża rudnicka

Re: Problemy intymne

Post autor: róża rudnicka »

Mną opiekuje się dr Piotr Porębski z warszawskiej kliniki Babka Medica. Zdarzyło mi się, że przychodziłam do niego właśnie z jakąś drobną infekcją intymną. Pan Doktor zawsze coś na to zaradził. Uważam, że to bardzo dobry i delikatny ginekolog. Jak już przydarzą takie infekcje, to nie ma co zwlekać, a iść do lekarza.
Bożena

Re: Problemy intymne

Post autor: Bożena »

Ja skorzystałam z ginekologii estetycznej po drugiej ciąży i nie ma co się wstydzić Zabieg wykonałam dla siebie aby zaakceptować swoje ciało po 2 porodzie naturalnym, Jeżeli szukacie dobrych specjalistów to polecam bardzo Bieńkowscy Clinic https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-z ... stetyczna/
Małka

Re: Problemy intymne

Post autor: Małka »

olimpka pisze: ↑07 lut 2021, 15:36 ja musze przyznac sie, ze miewam problemy z suchoscia pochwy zwlaszcza gdy w zyciu pojawia sie wiecej stresu albo nie dopilnuje odpowiedniej diety
Naprawdę może mieć też na to wpływ dieta? Kurczę, ja odżywiam się zdrowo, a też miałam ten problem. Ile ja preparatów użyłam, znim trafiłam na ten, który u mnie okazał się skuteczny, to wiem chyba tylko ja... W końcu farmaceutka poleciła mi globulki Vagisan. I to był strzał w dziesiątkę.

j m weston
Pauliś

Re: Problemy intymne

Post autor: Pauliś »

Jeżeli pojawiły się u was jakieś problemy intymne typu infekcje czy mocne bóle, to na pewno trzeba top skonsultować z lekarzem ginekologiem. Jeśli nie znacie nikogo dobrego, to mogę wam doradzić panią doktor Barbarę Blicharczyk. Przyjmuje w Kołobrzegu na Szpitalnej.
Malińka

Re: Problemy intymne

Post autor: Malińka »

zimka pisze: ↑30 kwie 2021, 22:13 Nie wiem czy stres przed wpadką można zaliczyć do problemów intymnych, ale chyba tak. Bynajmniej innych nie miałam. A ten udało mi się rozwiązać decydując się na stałe zabezpieczenie. Teraz u mnie sprawdza się belara, takie tabletki właśnie mi dobrał ginekolog. Seks jest bez porównania lepszy teraz, o wiele przyjemniejszy i bez stresu przede wszystkim.
Brak stresu dużo daje, mi pomogło się otworzyć w łóżku jak dowiedziałam się ze strony Kliniki Stonava, że w Czechach jest legalne przerywanie ciąży do 12 tygodnia, teraz mniej się spinam ewentualną wpadką.
gośka rożek

Re: Problemy intymne

Post autor: gośka rożek »

Jak się czyta to problemy intymne mają różne podłoże. U mnie to też była suchość pochwy, przez co zbliżenia były dość bolesne. Wtedy o podrażnienia czy otarcia nie trudno. Raz, że to dyskomfort i też zbliżenia są bolesne.... Trochę z tym czekałam ale w końcu poszłam do mojej ginekolożki, dr Dąbkowskiej z kliniki Babka Medica. Poradziła mi odpowiednie globułki, lubrykanty etc. Bardzo mi pomogła, dlatego Panią Doktor gorąco polecam.
Zuźka87

Re: Problemy intymne

Post autor: Zuźka87 »

To bardzo poważne kwestie, dlatego też warto byłoby zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby Wam pomóc. O takich problemach jesteście w stanie przeczytać na stronie https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/kobie ... a-leczenie Dowiedzcie się, w jaki sposób mogłybyście zacząć odpowiednie leczenie.
Jaśka

Re: Problemy intymne

Post autor: Jaśka »

Według mnie na wagę złota jest dobry ginekolog. Wrocław może się poszczycić świetnym http://maciejzalewski.pl/ . Chodzę do niego ja i moje koleżanki. Zleca wszystkie badania, odpowiada na pytania, no nie można o nim złego słowa powiedzieć. Złoty człowiek. Ja mam do niego ogromne zaufanie.

alevox tabletki
Deria

Re: Problemy intymne

Post autor: Deria »

Małka pisze: ↑27 cze 2021, 23:11 Naprawdę może mieć też na to wpływ dieta? Kurczę, ja odżywiam się zdrowo, a też miałam ten problem. Ile ja preparatów użyłam, znim trafiłam na ten, który u mnie okazał się skuteczny, to wiem chyba tylko ja... W końcu farmaceutka poleciła mi globulki Vagisan. I to był strzał w dziesiątkę.
Ja też stosuję Vagisan, ale zdecydowałam się kupić ten produkt w formie kremu z aplikatorem - jestem zadowolona, nie mam już żadnych problemów z otarciami.

dokumentacja opisująca system zarządzania jakością
Grażyna

Re: Problemy intymne

Post autor: Grażyna »

Jeśli macie jakieś problemy intymne to pomyślcie o tym by sprawdzić na stronę gdzie można znaleźć ogłoszenia towarzyskie, anonse erotyczne czy materiały erotyczne, zdjęcia wideo. Taki portal to samka.pl Jeśli jesteście zainteresowani to zajrzyjcie. Ponoć wiele osób z niego korzysta.
Gość

Re: Problemy intymne

Post autor: Gość »

Niedawno przeszłam zabieg labioplatyki i uwierz, to totalnie odmieniło moje życie :D Robiłam go u dr Barbary Blicharczyk. Zabieg był szybki a pani doktor dokładnie mi wytłumaczyła, na jakie efekty moge liczyć. Polecam z całego serca
Iska

Re: Problemy intymne

Post autor: Iska »

Jak chcecie podkręcić atmosferę w sypialni to warto zainwestować w piękną bieliznę koronkową lub bardziej odważną. Na pewno na https://maybella.pl/ znajdziecie duży wybór, my tam zamawiamy regularnie
matka3latka

Re: Problemy intymne

Post autor: matka3latka »

Problemy intymne powinny zachęcić panie do wizyty u ginekologa ;) Moim numerem 1 jest dr Barbara Blicharczyk. Opiekowała się mną w ciąży i po ciąży. Rozgryzła mnie i dostrzegła, jak bardzo zmiany po porodzie wpłynęły na moją psychikę. Zaproponowała rehabilitację i to był strzał w dziesiątkę. Polecam z całego serca :)
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Problemy intymne

Post autor: tadzionorek »

Przyznam, że ostatnio szukałam solidnej poradni laktacyjnej, a moja koleżanka poleciła mi, abym skonsultowała się z Gabinety Łucka. W najbliższym czasie zamierzam skontaktować się z nimi, aby uzyskać więcej informacji na temat wizyty.
Helena

Re: Problemy intymne

Post autor: Helena »

Ośrodek medyczny wspomaganego rozrodu proponuje adopcję zarodków jako alternatywę dla par, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z tradycyjnych metod leczenia niepłodności. Ta metoda, szczegółowo przedstawiona na https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... -zarodkow/ umożliwia realizację marzeń o dziecku poprzez przyjęcie zarodków od dawców. Jest to opcja, która wymaga od par gotowości do przyjęcia i wychowania dziecka, które genetycznie nie jest z nimi spokrewnione.
ODPOWIEDZ