Mycie elewacji budynków

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
irmina1976
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 8:41

Mycie elewacji budynków

Post autor: irmina1976 »

Jakie warszawskie firmy polecacie do mycia elewacji budynków? Wpadłam na pomysł, żeby zgłosić się do facetoddywanow.pl, bo słyszałam, że takie zadania nie są dla nich problemem. Co radzicie?
Awatar użytkownika
Mieczysław91
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 7:45

Re: Mycie elewacji budynków

Post autor: Mieczysław91 »

Bardzo polecam zlecać im mycie elewacji i dachów w Warszawie, bo sam to robiłem i zawsze byłem zadowolony z dokładnie wykonanej pracy. Maja dostęp do skutecznych środków i znają sprawdzone metody, więc tak naprawdę nic więcej nie potrzeba.
Żwi_60o

Re: Mycie elewacji budynków

Post autor: Żwi_60o »

Osobom spoza Warszawy polecam się zainteresować firmą Inmago z Wodzisławia Śląskiego, która zajmuje się czyszczeniem specjalistycznym. Specjalizują się zarówno w czyszczeniu zewnętrznych, jak i wewnętrznych części budynków, w tym oczywiście oferują mycie elewacji: https://inmago.pl/czyszczenie-elewacji/ - podczas pracy wykorzystują bezpieczną dla elewacji technologię czyszczenia niskociśnieniowego, która zapewnia bardzo wysoką skuteczność. Naprawdę polecam powierzyć im mycie elewacji, bo zostanie to wykonane dokładnie i profesjonalnie.
ODPOWIEDZ