Jakie systemy na parking?

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
erwin_91
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2022, 20:14

Jakie systemy na parking?

Post autor: erwin_91 »

Koniecznie musimy zmienić systemy parkingowe pod naszą firmą, niestety chcąc nieco zaoszczędzić postawiliśmy na złego konia jak to się mówi i jesteśmy bardzo niezadowoleni z działania tych systemów. Na działanie mają wpływ warunki atmosferyczne, dlatego nie możemy sobie na to pozwolić, żeby takie urządzenie się zawieszało. Możecie polecić mi jakieś systemy parkingowe?
GMC7

Re: Jakie systemy na parking?

Post autor: GMC7 »

Jak mówisz o parkingu, to na pewno przyda się system alarmowy, bo lepiej się zabezpieczyć przed niż później żałować. Samochody jednak swoje kosztują i bez systemu alarmowego myślę, że się nie obejdzie. Pozdrawiam!
Gość

Re: Jakie systemy na parking?

Post autor: Gość »

Przykro mi, że macie problem z systemami parkingowymi pod waszą firmą. Choć nie znam się na systemach parkingowych, to z przyjemnością mogę polecić system zastosowany przez https://odlotowyparking.pl Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat ich działania i wydajności. Może warto rozważyć tę opcję? Życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania
ODPOWIEDZ