Gadżety erotyczne

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Antoś78

Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Zastanawiam sie nad zakupem kilku gadżetów erotycznych do mojej sypialni. Potrzebuje Waszej porady w tym temacie, na co warto sie zdecydować na początku ?
Węgrzyn

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Przede wszystkim zwracaj uwagę na jakość produktu, w przypadku gadżetów erotycznych moim zdaniem to bardzo ważne.
Antoś78

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

W takim razie co możesz nam polecić ? Czy sam skorzystasz z takich produktów ? Masz jakiś sprawdzony sklep ?
Antoś78

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Dzięki wielkie za poradę, własnie czegoś takiego szukałem. W wolnej chwili sprawdze dokładnie tą ofertę.
Miśkidwa

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Miśkidwa »

Dla mnie jako kobiety duże znaczenie ma zapach i strój, dlatego w sypialni zawsze staram się ładnie i elegancko wyglądać, oraz dobierać do tego odpowiednie perfumy. Wszystko kupuje w sklepie dla dorosłych https://secretplace.pl/feromony/, mają tam fajne oferty, różnych gadżetów, oraz ubrań.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: olimpka »

lubie probowac roznych rzeczy w lozku, dodatkowo tez zawsze pamietam o odpowiednim nawilzeniu pochwy :) u mnie bardzo dobrze sie sprawdza zel nawilzacy feminum, ktory kiedys polecila mi siostra. to lubrykant na bazie wody ktory mocno wspiera nawilzenie pochwy i ulatwia odbycie stosunku :) dzieki niemu tez zapomnialam co to podraznienia czy obtarcia pochwy
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: zimka »

Z tych porad o gadżetach erotycznych to może i ja skorzystam. Teraz jak już mam belarę to podejście do seksu znacznie się zmieniło. Po prostu czuję się dużo pewniej , nie stresuję się. Mogę śmiało powiedzieć, że seks jest dużo lepszy teraz. Niedługo mamy rocznicę ślubu, może zaskoczę czymś męża z takich gadżetów.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Kachna »

A jakie możecie polecić zabawki erotyczne dla kobiety? Sądzę, że temat jest na czasie, bo zbliża się Dzień Kobiet, więc dużo Panów będzie chciało kupić jakiś podarunek swoim wybrankom... a takie właśnie gadżety będą chyba idealne na taką okazję, podobnie jak na Walentynki... co o tym sądzicie?
kaszką

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: kaszką »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://www.female.pl/artykul/20144-bez ... sie-roznia
Piotruś

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Piotruś »

Jeśli chodzi o gadżety erotyczne to uważam że każdy powinien choć raz w życiu żeby przekonać się czy to go rajcuje. Mi i partnerce akurat się podoba i mamy całkiem pokaźny zestaw który zamawiamy zazwyczaj w EROTINO.PL. Mają coś dla niego i dla niej i wszystko w atrakcyjnych cenach oraz z dyskretną dostawą. Przejrzyj i przekonaj się czy znajdziesz coś dla was.
Fiśka

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Fiśka »

Jeśli korzystaliście już z jakiś gadżetów erotycznych to pewnie wiecie że one stanowią urozmaicenie życia seksualnego. Może skorzystajcie z ofert na realistyczne lalki milosci to ciekawa opcja. Wiem że wiele osób kupuje takie gadżety na prezent. zastanówcie się też nad tym.
Ołna

Re: Gadżety erotyczne

Post autor: Ołna »

Fiśka pisze: ↑21 maja 2021, 13:02 Jeśli korzystaliście już z jakiś gadżetów erotycznych to pewnie wiecie że one stanowią urozmaicenie życia seksualnego.
Pewnie, że korzystam - dlaczego nie. Tym bardziej, że mam naprawdę dobry, sprawdzony sklep - https://www.sklep-intymny.pl i z czystym sumieniem polecam Wam do nich zajrzeć. Bogaty asortyment.
ODPOWIEDZ