auta poleasingowe

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
zuśka

auta poleasingowe

Post autor: zuśka »

Zamierzam kupić nowe auto, bo niestety moje stare odmówiło posłuszeństwa. Ciężko znaleźć dobry samochód, kolega zaproponował abym skorzystała z oferty Motofinansowania. Jego zdaniem najlepsze auto poleasingowe warszawa znajdę właśnie u nich.
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: auta poleasingowe

Post autor: barten »

Sam również optowałem za nowym samochodem. Z resztą markę i model to już jakiś czas temu miałem w sumie wybrany. Co prawda byłem w kilku salonach samochodowych, ale i tak wróciłem do Porsche Centrum Sopot. Żaden inny samochód nie przebił mojego wyboru. Potwierdza się teza, że pierwszy wybór zawsze najlepszy.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: auta poleasingowe

Post autor: zimka »

Teraz są różne możliwości zakupu samochodu. To już zależy co się komu bardziej opłaca i co najbardziej odpowiada. Z pewnością warto wybrać się do BMW Bawaria Motors, tam każdemu doradzą jak najlepiej z wyborem samochodu. Natomiast marka mówi sama za siebie.
dużyM

Re: auta poleasingowe

Post autor: dużyM »

Tez ich polecam, ale jeśli chodzi o MINI, mają czasami perełki demonstracyjne na sprzedaż czy wzięte w rozliczeniu, jak ktoś wymieniła auto. Zdecydowanie to są oferty warte rozpatrzenia, bo są z pewnego źródła, sprawdzone. A sama marka bardzo fajna - auta świetnie się prowadzą i zdecydowanie nie są nudne :)
Kaśśka.

Re: auta poleasingowe

Post autor: Kaśśka. »

Z tymi autami poleasingowymi to trzeba uważać. Sama mam firmę i biorę je w leasing. Wszystko załatwia mi salon Dacia. Mam taką umowę z pracownikami, że po dwóch latach mogą sobie te samochody wykupić, jeśli chcą. Wtedy wiadomo, że jeżdżą z głową i dbają. Jednak reszta może nie wyglądać już tak dobrze.
fuksś

Re: auta poleasingowe

Post autor: fuksś »

W Bawarii mają w ogóle dobre oferty. Poleasingowe chyba też a jeśli nie to na pewno mają auta demo do sprzedania. I czasami ktoś zostawia auto w rozliczeniu i bierze nowe. Mój kumple tak zrobił i wymienił starszą Beemkę na nową, ale mega dokładnie sprawdzali auto przed wzięciem w rozliczeniu.
staś

Re: auta poleasingowe

Post autor: staś »

W samochodzie poleasingowym jak i w każdym innym można uszkodzić sobie oponę. Naprawdę wystarczy tylko chwila nieuwagi i na coś wjedziemy lub do takiej dziury, która uszkodzi oponę i kłopot murowany. Sam znalazłem się w takiej sytuacji. Szybko zorientowałem się, że dalsza jazda jest zbyt ryzykowna więc zjechałem na pobocze i zacząłem szukać wulkanizatora. Na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-nowy-sacz/ znalazłem firmę świadczącą usługi mobilne i skorzystałem. Świetne rozwiązanie dla kierowcy.

mfh cobra
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:37

Re: auta poleasingowe

Post autor: makaron »

Ja zdecydowałam się zakupić takie auto i jakoś nie miałam specjalnie problemów z tym że jest ono właśnie poleasingowe. Jedyne uszkodzenia jakie były widoczne to te na lakierze, ale tutaj na szczęście sprawdziły się moje kosmetyki samochodowe które mam już jakiś czas u siebie. Auto jeździ, mechanicznie jest ok, także nie mam powodów do narzekania.
forewą

Re: auta poleasingowe

Post autor: forewą »

Niby jest okej, niby nie.. to wiele zależy od tego czego oczekujesz od samochodu. Ja proponuje przejechać się do salonu https://centrumwroclaw.pl/vw/ , jestem pewna, że coś Ci podpowiedzą. W końcu mają prawie dziesięcioletnie doświadczenie, to świadczy o ich mocnym profesjonalizmie w zakresie samochodów.
Łucja

Re: auta poleasingowe

Post autor: Łucja »

W sumie takie auta są bardzo popularne ale odkąd ja tylko pamiętam to bardzo fajną sprawą jest to aby powoli sobie odrestaurowywać klasyczne pojazdy. Jak nawet niedawno czytałam na stronie https://www.msfera.pl/odnawianie-zabytk ... warto.html to faktycznie samo odnawianie klasycznego VW również może przynieść sporo frajdy.
Róż2

Re: auta poleasingowe

Post autor: Róż2 »

Hej. Jak już jesteśmy w temacie leasingu, to powiem wam, że jest to naprawdę duże ułatwienie dla różnych przedsiębiorców. Z firmą https://www.leason.pl/dla-dostawcow/ leasing nie jest straszny. Polecam wam się do niej zgłosić, ponieważ Pracują tam prawdziwi specjaliści, którzy doskonale znają się na tej materii.
Jakubek R.

Re: auta poleasingowe

Post autor: Jakubek R. »

w mojej firmie przywiązuję ogromną uwagę do wizerunku. Od pracowników wymagam odpowiedniego, nienagannego wyglądu i kultury osobistej na najwyższym poziomie, ale sam zwracam uwagę także na to, aby biuro czy samochody również były wizytówką firmy. Dlatego nie inwestuję w stare pojazdy. Moja flota to naprawdę nowoczesne samochody, kupione ze sprawdzonego źródła od https://mauto.pl/. Jak dla mnie to genialne rozwiązanie i przygotowane bardzo praktycznie. Znalezienie odpowiedniego pojazdu wcale nie jest trudne. Z czystym sumieniem mogę polecić.
DŻASTAA

Re: auta poleasingowe

Post autor: DŻASTAA »

W sumie ja się na tym nie znam, ale może wy mi wyjaśnicie, jak to wygląda. Mianowicie interesuje mnie leasing 50 i mam nadzieję, że będzie to dla nas dobrą wskazówką. Dlatego czekam na informacje od Was, jak to wygląda. Nie stosowałam nigdy niczego podobnego i dlatego sprawdzam naprawdę najróżniejsze opcje. Czy coś mi jednak bez problemu poradzicie?
ODPOWIEDZ