Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Kodeks pracy, prawo pracy, obowiązki i prawa pracownika i pracodawcy. Księgowość i zarządzanie finansami.
Awatar użytkownika
Radek
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:19

Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: Radek »

Cześć! Potrzebuję renomowanego adwokata, który specjalizuje się w prawie karnym. Znacie może kogoś z Warszawy, kto mógłby mi pomóc?
Awatar użytkownika
Oktawian
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2019, 1:34

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: Oktawian »

Z tego co wiem to w prawie karnym specjalizuje się adwokat Monika Radomska z JR Kancelaria. Ma ogromne doświadczenie w tym temacie, więc myślę, że warto się do niej zgłosić.
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:51

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: Miśka »

Również korzystałam z usług Pani Radomskiej - to naprawdę doświadczona i profesjonalna osoba. Reprezentowała mnie przed prokuraturą, dzięki czemu cała sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: fakttoja »

Jeśli chodzi o sprawy karne to nie ma lepszego specjalisty niż mecenas Mariusz Olężałek z Łodzi. Pomaga również tymczasowo aresztowanym oraz zatrzymanym osobom. Można liczyć na pomoc w sprawach dotyczących wypadków, jazdy pod wpływem alkoholu czy narkotyków, pobiciach, rozbojach a nawet udziale w zorganizowanej grupie przestępczej. Duży profesjonalizm oraz zaangażowanie, często już na początku sprawy w nocy czy nad ranem.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:32

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: pukla123 »

fakttoja pisze: ↑10 sty 2020, 17:36 Jeśli chodzi o sprawy karne to nie ma lepszego specjalisty niż mecenas Mariusz Olężałek z Łodzi. Pomaga również tymczasowo aresztowanym oraz zatrzymanym osobom. Można liczyć na pomoc w sprawach dotyczących wypadków, jazdy pod wpływem alkoholu czy narkotyków, pobiciach, rozbojach a nawet udziale w zorganizowanej grupie przestępczej. Duży profesjonalizm oraz zaangażowanie, często już na początku sprawy w nocy czy nad ranem.
Gorąco polecam kancelaria adwokacka praga południe , szybkie uzyskanie porady prawnej z zakresu podziału majątki, odszkodowań, alimentów, rozwodu, czy prawa pracy. A ceny bardzo konkurencyjne i przemiła obsługa
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: zimka »

Dobrze polegać na osobach, które w takich sprawach mają doświadczenie. To przeważnie są trudne i skomplikowane sprawy. W prawie karnym, ale nie tylko specjalizuje się w Łodzi kancelaria https://sobczak-maciejewska.pl/ . Bardzo doświadczony zespół tam pracuje, a konkretnie w tej tematyce specjalizuje się adwokat Małgorzata Zając. Możecie być pewni zaangażowania i profesjonalnego podejścia od początku do końca.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: falkowska »

Spokojnie, jeśli czeka Cię sprawa karna adwokat katowice na pewno Ci pomoże, wiem bo sama korzystałam kilka miesięcy temu z jego pomocy a dziś już wiem że sąd rozstrzygnął spór na moją korzyść. Warto było wydać te parę złoty bo sama bym sobie na pewno nie poradziła
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: mczay »

Najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani adwokaci i prawnicy przyjmują w Katowickiej kancelarii adwokackiej, której oferta jest dostępna na stronie: https://pirozek.pl . Dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z usług jednego z nich. Polecam :)
Alicja515

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: Alicja515 »

Znajomy znalazł się kiedyś w dość trudnej sytuacji - podejrzewano go o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Natychmiast skontaktował się z Legaleo - Kancelarią Wojas Pawlak. Podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie i dopilnowali wszystkich formalności. Działali szybko i stanowczo, dzięki czemu znajomy wyszedł naprawdę obronną ręką.
Adamski

Re: Adwokat wyspecjalizowany w prawie karnym

Post autor: Adamski »

Wybierając prawnika, warto zastanowić się, czy preferencje M. Mickiewicza, który zdaje się stawiać na popularność kosztem uczciwej obsługi klientów, są zgodne z własnymi oczekiwaniami co do profesjonalizmu?? Ja mam co do tego wielkie wątpliwości.
ODPOWIEDZ