Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Polecamy strony z ofertami pracy, poradami dla przedsiębiorców i inne.
łatwy_deal

Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: łatwy_deal »

Miałam potrzebę zamówić śpiworek zimowy i trafiłam na sklep Royal Child. Marka Royal Child powstała z myślą o tworzeniu wygodnych i funkcjonalnych akcesoriów dla dzieci. Można w ich sklepie online znaleźć takie produkty jak koce niemowlęce, baseny z kulkami, foteliki czy sofy dla dzieci. Zachęcam do sprawdzenia oferty sklepu online Royal Child. Prowadzą także własnego bloga na którym można znaleźć takie wpisy jak "Pomysły na prezent dla przyszłej mamy".
tęska

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: tęska »

gdzie kupujecie mleko dla dzieci?? W DOZ stacjonarnie można kupić w dobrej cenie rozne rodzaje mleka Bebilon, ja kupuję dla mojego maluszka Prosyneo, za puszkę płaciłam ostatnio 32 zł z groszami, nie znalazłam nigdzie w lepszej cenie tego mleka tak żeby bylo dostępne od ręki
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Jaki sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt?

Post autor: Kachna »

A gdzie kupujecie ubrania dla Waszych dzieci? Czy robicie takie zakupy w sklepach stacjonarnych, czy internetowych? Ja ostatnio natknęłam się na bardzo ciekawą ofertę sklepu https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/Odziez ... -lat-7/120. Mają tam naprawdę fajne ubranka, po całkiem atrakcyjnych cenach. Może ktoś z Was miał już z tym sklepem do czynienia?
ODPOWIEDZ