Tłumaczenia prawnicze

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
mariola-87
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 18:20

Tłumaczenia prawnicze

Post autor: mariola-87 »

Komu z Warszawy polecacie zlecić specjalistyczne tłumaczenia z dziedziny prawa? Chodzi mi o przekład z języka angielskiego na polski. W sieci trafiłam na ofertę tlumaczka-przysiegla.pl, która wydaje się naprawdę korzystna. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
lubomir-88
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 1:13

Re: Tłumaczenia prawnicze

Post autor: lubomir-88 »

Jeśli chodzi o specjalistyczne dokumenty, to ważne jest, żeby znaleźć tłumacza z doświadczeniem, który dodatkowo posługuje się odpowiednią terminologią. Ja Panią Danutę serdecznie polecam, bo jej tłumaczenia dokumentów są wysokiej jakości. Poza tym zlecenia realizuje naprawdę szybko, a dodatkowym plusem jest bezpłatna wycena.
pokał

Re: Tłumaczenia prawnicze

Post autor: pokał »

Wszystko zależy od tego jakiego tłumacza potrzebujesz, jeżeli chodzi o język angielski to gorąco polecam stronę http://kolodziej-albion.com.pl Jest to prawdziwy znawca tego języka, radzi sobie nawet z dokumentacjami medycznymi. Na pewno będzie to świetne rozwiązanie dla Ciebie
Miłosz

Re: Tłumaczenia prawnicze

Post autor: Miłosz »

Profesjonalne tłumaczenia wykona dla was biuro tłumaczenia pisemne z języka angielskiego od nich otrzymasz zawsze najwyższą jakość usług oraz zgodność tłumaczenia z oryginałem. Warto im zaufać ja korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ