Prace na wysokości - Warszawa

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: nanana »

Witam. Poszukuje specjalistów od prac na wysokościach, zlecenia będą do wykonania w Warszawie także interesuje mnie firma ze stolicy. Nigdy wcześniej nie korzystałam z takich usług więc kompletnie nie wiem gdzie szukać ?
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: aniella »

Hmm a jakie prace chcesz im zlecić ? może miałabym kogoś godnego polecenia :)
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: nanana »

wiesz co przede wszystkim malowanie i mycie elewacji w kilku budynkach. Ale też pewnie inne dodatkowe i drobne zlecenia jak np montowanie zabezpieczeń przeciwko ptakom.
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: aniella »

no to ROPE EXPERT sprawdzi się super :) wykonywali już dla nas kilka prac tego typu i byliśmy mega zadowoleni z efektów. terminowo, solidnie a do tego w bardzo dobrej cenie.
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: nanana »

świetnie, dzieki na pewno to sprawdze! Sprawdziłam w międzyczasie opinie o nich w sieci i wygląda na to, ze ludzie ich polecają :)
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: aniella »

no pewnie, ja sama osobiście wystawiłam im kilka opinii dobrych bo uważam, ze w 100% na to zasługują :) Niezła ekipa, solidni fachowcy. Daj znać jak uda się coś ustalić :)
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: nanana »

jestem już po pierwszym kontakcie telefoniczym i jesteśmy umówieni na połowę marca :) także już cokolwiek wiem. Raz jeszcze bardzo dziękuje za info i pomoc :)
Awatar użytkownika
roojek
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:56

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: roojek »

też korzystałem z usług firmy rope expert i polecam! zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie - solidni, uczciwi, pracowici. jak nikt inny znają się na tej pracy i spokojnie można im zaufać.
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: aniella »

no widzisz nanana widac, ze nie tylko ja ich polecam, fajnie roojek, że też się odezwałeś :)
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: nanana »

haha to prawda :) no i dobrze myślę, ze ktoś jeszcze skorzysta z tego namiaru :) u nas się troszkę teraz wszystko poprzesuwało terminowo no ale pogoda już piękna więc mam nadzieje, że niebawem uda się wszystkie prace wykonać :)
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: asxx »

Jak już mowa o czymś takim, to jeżeli chodzi o bezpieczeństwo przy pracach wysokościowych to warto wybrać pewna firmę która się tym zajmuje od lat i posiada wiele rekomendacji z certyfikatami czyli http://budgem.pl/
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: maliza »

Tutaj to trudno znaleźć odpowiedniego pracownika. Darmowe ogłoszenia o pracy - możesz dodać na FACHPRACY. Zagląda tam wiele osób, więc może uda wam się odnaleźć właściwego pracownika, który zostaje z wami na dłużej. Koniecznie przemyślcie ten temat. Nic nie tracicie, a możecie naprawdę wiele zyskać.
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: aniella »

to daj znac nanana koniecznie jak już będzie po, jestem ciekawa Twoich wrażen i opinii :)
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: nanana »

na pewno dam znać :) Już na czerwiec jesteśmy umówieni więc już bliżej niż dalej :) Pozdrawiam Was wszystkich i raz jeszcze dziękuje za porady :)
hrołyński

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: hrołyński »

Podnośnik koszowy o zasięgu siedemdziesięciu metrów znalazłem dopiero w firmie http://www.podnosnikikoszowe.com.pl/ która dysponuje specjalistycznym sprzętem tego rodzaju jednocześnie oferując rozsądne ceny. Formalności niewiele i przyjemny kontakt z biurem.
unórmis

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: unórmis »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wynajmowaniem podnośników koszowych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.instalacjemarciniak.pl/ Jest to sprawdzona firma z województwa mazowieckiego z usług, której sam korzystałem.
Jaś

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: Jaś »

Pracując na wysokościach należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo. Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z podnośników nożycowych. Sprzęt ten jest napędzany elektrycznie, a jego wysięg w zależności od modelu może wynosić nawet 20 metrów. Na stronie https://z229.pl/wynajem-podnosnikow-noz ... w-pigulce/ możecie dowiedzieć się także o zaletach korzystania z wynajmu tego typu sprzętów. Ich konstrukcja opiera się na sporych rozmiarów platformie zabezpieczonej barierkami, która unosi się na dwóch skrzyżowanych siłowników.
gamiś

Re: Prace na wysokości - Warszawa

Post autor: gamiś »

Jeśli chcecie wykonywać takie prace, to należy przede wszystkim zainwestować w dobry sprzęt. To jest podstawa. Należy jednak zastanowić się czy lepiej zdecydować się na zakup czy też wynajem wynajem podnośników katowice. Wiadomo, że sytuacje i potrzeby bywają różne. Należy bowiem wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
ODPOWIEDZ