pościel bawełniana

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Laura_75
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2022, 15:14

pościel bawełniana

Post autor: Laura_75 »

Interesuje mnie jakaś oryginalna, ładna pościel bawełniana dla dzieci. Czy znajdzie się na forum ktoś, kto wie, gdzie najlepiej taką pościel upolować? Bardzo fajnie byłoby gdyby była w rozmiarze 135x100 cm. W zasadzie jest to warunek konieczny :) Dobrze byłoby gdyby była w autorskie, jakieś ciekawe wzory, ale to już nie jest warunek konieczny. Pomożecie?
MagdaLodz

Re: pościel bawełniana

Post autor: MagdaLodz »

Hejka. Nie wiem czy jeszcze szukasz, ale jak tak to polecam Ci odwiedzić sklep titikoko.pl. Teraz mają też tam promki na niektóre dziecięce rzeczy – nawet do 20%. Możesz zerknąć, czy jest tam akurat tam też pościel. Ten sklep poznałam całkiem niedawno, ale jestem mega zadowolona, bo mają spory wybór. Poście jest bardzo fajna i stosunkowo niedroga – w porównaniu do innych sklepów tego typu. Jest wyjątkowo wytrzymała. Wzory się nie spierają nawet po kilkunastu praniach – mam to już przetestowane ;) bo u nas wyjatkowo szybko się brudzi poście. No i do tego naprawdę przyjazna dla dziecięcej skóry. Dodam jeszcze, że wzory też mają całkiem spoko, ale jednak dla mnie ważniejsza jest jakość niż sam nadruk ;). Kupiłam tą pościel kilka miesięcy temu i jestem pod wrażeniem stosunku ceny do jakości. Możesz sobie wybrać same poszewki, ale też jest cała pościel z wypełnieniem. Ja mam z wypełnieniem i jeszcze nas nie zawiodła. Fajnie się pierze i dość szybko wysycha. Mają tam też w ofercie jeszcze fajniejszą i trwalszą pościel bambusową. Jest o tyle fajniejsza, że jest antybakteryjna – jak wiesz, to ważne w przypadku dzieci. Jest o wiele przyjemniejsza też w dotyku i mam wrażenie, że dziecku się jakoś lepiej pod nią śpi i dłużej. Nie wiem od czego to zależy, ale zapewne od tego, jak ta pościel jest przyjemna. Nie przyjmuje też tak wilgoci. Szybko schnie i do tego mają większy wybór wzorów ;) jeśli o to chodzi. Mam jeden taki komplet i używam na zmianę z tą bawełnianą. Polecam Ci taki sam zakup :). Co do rozmiarów – to kurcze nie powiem Ci, ale jak wejdziesz na ich stronę to sobie wyszukasz.
ODPOWIEDZ