Odkurzacz

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Odkurzacz

Post autor: Pracuś »

Jakie macie odkurzacze w swoich domach ? Ja uważam że te centralne odkurzacze są najlepsze. One są na prawdę świetne w sprzątaniu. Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza centralnego to szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sam zakupiłem u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem.
Awatar użytkownika
revelka
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:56

Re: Odkurzacz

Post autor: revelka »

to chyba zalezy przede wszystkim od potrzeb i oczekiwan, ja u sobie mam karchera i super sie sprawdza, zalezalo mi na czyms porzadnym bo mam dwa psy i odkurzacz musi sobie radzic ze spora iloscia siersci, zamowilam na myjki.eu, maja bardzo duzy asortyment jesli chodzi o odkurzacze
Awatar użytkownika
Gir67cvb
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 18:32

Re: Odkurzacz

Post autor: Gir67cvb »

a co sądzicie o odkurzaczu parowym?
-
GML - Gabinety Masażu Leczniczego
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Odkurzacz

Post autor: kozi44 »

ja polecam te www.rainbow-odkurzacze.pl sama mam od niedawna i bardzo jestem z niego zadowolona. Super pierze dywany, ma m. in funkcje antyalergiczne. W zestawie sporo akcesoriów, także jest jednym słowem bardzo funkcjonalny i praktyczny. Nie zamieniłabym go na zaden inny
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Odkurzacz

Post autor: garettka »

moge wam polecić smiało roombe, to bardzo nowoczesny odkurzacz. Odkurzacz ma same dobre cechy , sam sprząta , jest cichy , fajnie wygląda , ma sporą moc odkurzania
Żonata

Re: Odkurzacz

Post autor: Żonata »

ja mam odkurzacz pionowy Ariete z mopem parowym można jednym urządzeniem odkurzać i myć podłogę - genialne
814Klaudisź

Re: Odkurzacz

Post autor: 814Klaudisź »

Mnie to się podobają jakoś odkurzacze bezprzewodowe.
Awatar użytkownika
szyjenka
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:54

Re: Odkurzacz

Post autor: szyjenka »

odkurzacz warto mieć ja mam od medismart jeden i jestem bardzo zadowolona :)
Janówkkka

Re: Odkurzacz

Post autor: Janówkkka »

Ja mam wielki dylemat co do odkurzacza, stary si popsuł i nie wiem jaki typ w ogóle kupić. A co do modelu to w ogóle nie wiem. Tutaj https://www.pinesska.pl/styl-zycia/dom- ... rto-kupic/ zebrałem trochę informacji ale nadal nie wiem. Może Wy mi coś doradzicie? Bylabym wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Odkurzacz

Post autor: Kachna »

A gdzie zaopatrujecie się w nowe worki do Waszych odkurzaczy? Czy kojarzycie może taki sklep internetowy jak https://www.swiatworkow.pl/? Jeśli jeszcze nie, to serdecznie polecam się tam rozejrzeć :) Wybór worków jest tam naprawdę bardzo duży, mają worki do wielu tysięcy różnych modeli odkurzaczy :) Żeby znaleźć worek odpowiedni do swojego modelu, najlepiej skorzystać z wygodnej, dostępnej również na stronie wyszukiwarki ;)
ODPOWIEDZ